Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba tusfürdöket lehet...

A baba tusfürdöket lehet használni 20 honapos kicsiknek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Mármint a Baba márkájúra gondolsz?

Szabad, de a védőnőm szerint nem ajánlott pont ez a márka...


Vagy arra gondolsz, amik babáknak készülnek, hogy lehet-e még másfél-két évesen is használni? Erre is igen a válasz :)

2011. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet. A lányom már 1éves korától mindenfélét használ. Most anyukámtól kapott Avonos tusfürdőt,és habfürdőt is. Szerencsére semmire nem allergiás. Ki kell tapasztalni melyik jó a gyereknek!

Még annyi hogy egy 20hónapos már nem baba,bocs de muszáj volt!

2011. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen én a baba márkájú tusfürdöre gondolok,hogy lehet e.jaj igen ö már nem baba,de én azt nem is irtam,azt irtam hogy kicsinek.
2011. szept. 5. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, én nem merném még használni neki. Olyan érdekes ez a kérdés, mert tesóm bőrén nagyon csúnya kiütések jöttek ki, a bőrgyógyász megállapította, hogy felgyűlt benne a rengeteg illatanyag, amivel telenyomják a tusfürdőket és így védekezik a bőre ezek ellen. Úgyhogy most csak természetes anyagú szappant használhat.
2011. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Oké,csak mert a babák kategóriába írtál.
2011. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért akkor hova kellett volna írnia egy 20 hónapos gyerekről kérdést????A kisgyerek kategóriához én úgy gondolom 4-5-6 évesek tartoznak!

Miért kell állandóan mindenhol kötekednie valakinek...komolyan mondom!Áhhh

Na a kérdésedre én azt mondanám,hogy szerintem még ne használj neki ilyeneket.Nekem 2 éves a kisfiam és még tuti jó ideig a babét fogom neki használni..mondjuk szegényemnek amúgy is nagyon érzékeny a bőre!

2011. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A lányomnak születése óta Baba esti fürdetőt teszünk a fürdővizébe.

A fiamnak hófehér, érzékeny a bőre, neki pár hónapig patikai fürdetőkrémmel mostam a bőrét, de kb. fél éves kora óta neki is a Baba?

2011. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs, kitörlődött egy sot


tehát fél éves kora óta nála is Babát használunk!


Az elsőtől akartam kérdezni, nekik miért nem ajánlotta a védőnéni ezt a márkát?

2011. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nem állt szándékomban kötekedni,de te tudod rosszul. A kérdetőtől bocsánatot kérek,hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2011. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a Johnsons Babyt és a Babát nem ajánlja a benne lévő anyagok miatt, nem kérdeztem részleteket, mert nem nagyon használunk Babát.
2011. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!