Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsira szeretnék napernyő...

Babakocsira szeretnék napernyőt. Csak olyat lehet venni, amilyen márkájú a babakocsi, vagy más féle is jó rá?

Figyelt kérdés
amúgy hauck malibu kocsink van,de 6ezret nem adok ki egy ernyőért,hazsnáltan meg nem találok.Más féle is jó lehet rá,vagy csak ami ehhez van?
2011. ápr. 3. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nekunk sima feher napernyonk van.Ezt meg a regi babakocsinkoz vettuk ami barna es feher volt.

Most fekete-feher kocsink van, de nem cserelem le.

Nem illil ossze stilusban a napernyo es a kocsi, de csak emiatt nem veszek masik ernyot.

2011. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk chicco kocsink van, valami no name napernyőt vetem rá tavaly a helyi bababoltban 1200 ft-ért, és teljesen megfelelt. csavarral szabályozható a rögzítőrész (azzal szorítod rá) úgyhogy sztem a legtöbb babakocsira jó lehet.
2011. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, amúgy piros-fekete a kocsi és fekete a napernyő. fehéret akartam de nem volt, csak sötét színek... de sokszor nem is raktam fel, amikor csak lehetett inkább pelust borítottam oda neki h az árnyékolja
2011. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Engem se érdekel hogy milyen szinű-stilusú,csak hogy más márkájú jó e erre a babakocsira,azt nem tudom.Ha igen,akkor veszek valamilyet,de ha nem,mert csak a hauck-osok jók rá,akkor nem,mert nem adok ki 6ezret érte.
2011. ápr. 3. 15:48
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor remélhetőleg más márka is jó lesz rá:)
2011. ápr. 3. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Jonak kell lennie masik markanak is.
2011. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb napernyő rögzíthető minden babakocsira. Nekem két féle babakocsim is volt, egy 3 funkciós és egy esernyőkocsi, de mindkettőre tökéletesen rá tudtam rögzíteni a napernyőt.
2011. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. ápr. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!