Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsira napellenzőt hol...

Babakocsira napellenzőt hol vehetek? Vagy mivel mással oldható meg, hogy ne süssön a nap a szemébe? Egyébként Graco Mirage a babakocsi márkája.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Garco babakocsim volt, bármyilen bababoltban kapsz pár ezer forintért, nem kell, hogy Graco legyen

Az enyém Bubu volt, mikor eladtam a babakocsit, azt is oadadtam.

(2E ft ba került, de már megszűnt bolt ahol vettem)

De ez volt az egyik dolog a sok közül, amit tök felsleges volt megvenni.

A msik a strandsátor.-(((

Alig használuk: amíg kicsi volt, addig ott volt a kupol, vagy hordozó árnyékolója (TS-es kocsi), amikor meg nagyobb lett gyerek állandóan tekergette.

2011. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez például?

[link]


Bár ha már nagyobb a babád, nem biztos, hogy jó!


Nem olyan drágán vannak, a mária bababoltban (Bp.), napernyők!Kb 2000ft körül!

bebibolt.hu a honlapjuk

2011. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Textil pelus, és 2 db csipesz.

De ez csak fekvő babánál működik. Onnantól kezdve, hogy megemeled a háttámlát, hogy nézelődni tudjon, nem lehet pelenkával eltakarni a kilátást.

Mi a sport kocsinkhoz kaptunk napernyőt is, de egyszer sem használtuk még...

2011. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amilyet a második válaszoló belinkelt a dm-ben kapsz 1200 forint körül. Nagyon jó.
2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

teszveszen vettem ilyet:


[link]


amúgy én nagyon szeretem, mindig használom, enélkül el sem tudunk indulni sehová.

2011. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nem használunk, 2 hós a baba. Korán és későn sétálunk, amikor nem erős a nap. Textilpelust teszek pár csipesszel a babakocsira, hogy ne süsse nagyon, de ha fél percekre éri a nap, amikor épp úgy fordul a babakocsi, attól nem lesz baja, ha 10 előtt mész (mi 8 körül szoktunk) és 4 után (mi 5-6 körül szoktunk). Még sose volt piros semmije napsütés miatt, és már jó régóta így járunk sétálni. :) De attól persze lehet hasznos, ha nem ismersz árnyékosabb sétálóhelyeket a környéken.
2011. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:44-es vagyok


az én kislányom nagyon érzékeny szemű és a hiába járunk mi is késő délután vagy délelőtt sétálni, óhatatlan, hogy erősebben süssön a nap vagy erős legyen a fény itt-ott. nálunk nélkülözhetetlen kiegészítő. ha nagyon nagyon erős a fény odakint akkor babanapszemüveget adok rá, különben üvölt és forgatja a fejét jobbra-balra a fény elől

2011. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ti babakocsitokra nem lehet napernyőt csiptetni? Én "örököltem" a babakocsit is, napernyő is volt hozzá, csak azzal megyünk sétálni. Bármerről süt a nap, arra fordítom a napernyőt, s meg van oldva. Nemrég sikerült eltörnünk a csiptetőt, de a babyoutlet boltban tudtunk venni olcsón ugyanolyat, mint volt.
2011. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!