Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a lényege az "Aludj jól...

Mi a lényege az "Aludj jól gyermekem" című könyv módszerének?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
én nem olvastam
2011. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy megtanítsd egyedül aludni a babádat.
2011. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy egy embernek tudnia kell egyedül aludni és átaludni az éjszakát. Ja és ahogy leteszi a fejét a párnára, azonnal el kell aludni, időre, mondjuk minden este 9-kor.

Nem tudom, egyébként mivel ez még rám sem jellemző, ezért a gyerekemtől nem vártam el. Persze lehet, hogy ez csak csecsemőtől elvárás, később már lehet nem álmosnak lenni, meg forgolódni, meg odabújni a párjához az embernek, meg kimenni éjjel vizet inni, pisilni, olvasni, vagy csakúgy megébredni. és fájhat is az embernek a hasa, lehet sok a gyomorsava.

Na szóval a lényeg egy csecsemő, egyedül a szobájában, ágyában képes átaludni az éjszakát. A fentiek csak felnőttekre jellemzőek. de vannak csecsemők, akik ezt nem tudják, na őket kell trenirozni erre. Az Aludj jól módszerrel. De van aki ellenáll és képes addig üvölteni, míg hány és bevérzik a szeme- úgyhogy lehet hosszú tréning lesz, míg megérteted egy újszülöttel, hogy ezt így kell.

2011. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat! Lehet rosszul tettem fel a kérdést! Hogyan kell cselekedni a könyv szerint! Sajnos a könyvet még nem sikerült beszereznem :(
2011. ápr. 3. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Én át tudom neked küldeni e-mailen.

Egyébként én olvastam a könyvet, sok hasznosat tanultam belőle. Nem ragaszkodtam a tartalmához katonásan, de megtanult a fiam egyedül elaludni. Beteszem az ágyba, meg sem várja, hogy lekapcsoljam a villanyt, már lecsukja a szemét. A leghosszabb idő, amit sírt elalvás előtt 4 perc volt. szerintem ez nem olyan szörnyű.

2011. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, megköszönöm ha elküldöd e-mailben!

És köszönöm az összes választ :)

2011. ápr. 3. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves egyik elöző válaszadó!Nekem is eltudod küldeni? mogyi85 és freemail-os vagyok:-) Köszönööm
2011. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 16.38!Átküldenéd nekem is e-mailbe!Nagyon megköszönném!!!!:)
2011. ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!