Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babával lehet menni...

7 hónapos babával lehet menni étterembe? Ha igen, hová?

Figyelt kérdés
2 óránként szokott aludni, most próbálkozik felülni, kúszik hátrafelé. Az étteremben fogjam a kezemben, amíg rendelünk/várunk/eszünk? Vagy hogyan legyen velünk?
2009. febr. 27. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a kocsiülésben vittem be az étteremben, imádta. nézegetett:-) úgy elment a másfél két óra, hogy észre sem vette jóformán. játékot is vittem vele, plüssöt, amit szeret. NEm nagyon "foglalkoztam" vele közben, hogy ne fárasszm még jobban, mint amennyi inger amúgy is éri. Nagyon jól elvolt, mosolygott, gagyorászott. és mikor hazaértünk aludt kétszer olyan hosszú ideig, mint általában szokott napközben:-)) amúgy csak 5.5 hósak vagyunk, de én már 4 hónaposan vittem étterembe magammal. 3 hósan is volt, a keresztelőjén, de akkor különteremben voltunk, meg panziós étterembe mentünk, ahol kaptunk egy szobát is a pelenkázás, stb miatt.
2009. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a jobb étermekbe van külön etetöszék ismivel én éterembe dolgoztam nem irtad mere fele laksz hogy éttermet tudjak ajánlani hogy ne legyen nagyon messze a lakhelyetektöl
2009. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, az jó lenne! Előre is köszönöm!

Budapest, III.kerület.

2009. febr. 27. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor lehet nem tudok segiteni én tokaji éttermettudok ahol a kaja is nagyon jo ha van autotok akkor végül is nincs messze az étterem neve Bonchidai csárda tokaj betlehem gábor ut a neten megkeresheted ha érdekel
2009. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnézem!
2009. febr. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!