Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni a kiságyban...

Mit lehet csinálni a kiságyban folyton feltérdelő/felálló babával?

Figyelt kérdés
A kisbabám 7 hónapos. Eddig viszonylag sima ügy volt az altatás, leraktam, picit nyekergett esetleg, de elaltatta magát. Most amióta állandóan feltérdel (még nem áll) már nem ilyen egyszerű, mert ha elfárad nem tud lefeküdni. Ráadásul az éjszakai szopi után sokszor azt látom, hogy hulla fáradt de mintha kényszeresen fel kéne térdelnie, és veszettül ordít. Ha kézben járkálok vele akor elalszik, de már majdnem 9 kiló, egyszerűen nem bírom pár percnél tovább. De ott sem hagyhatom sírva. em tudom mi a megoldás, Nektek mi jött be?
2011. okt. 26. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi. Enyém álmában is felállt. Kényszeres felállók, ha megtanulják. Én mindig visszaraktam szó nélkül. Meg azért hagytam néha sírni is, és magától lefeküdt. Éjszaka hamar rájött semmi érdekes nincs, hisz félsötét van, mindenki mozdulatlanul alszik...megunta és visszafeküdt egy idő után.Minden csoda 3 napi tart (na jó ez akár 3 hétig is), de túllesztek rajta.
2011. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval, eltakartam a kiságyat, így megszűnt a kukkolási inger, nem is az h feláll, de így már látja mi zajlik körülötte és az érdekesebb mint aludni, egy paraván, némi sírás (nem órákig) és azóta szépen alszik újra, tudja h nem érdemes állni(térdelni), semmi inger nem éri.sok sikert!!
2011. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!