Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BEBA banános tápszert ami 8...

A BEBA banános tápszert ami 8 hónapos kortól van azt meddig lehet adni a babának? Mikor van a következő ugrás a tápszernél? Mármint hány hónapos kortól lesz 3-as?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

1 éves koráig nyugodtan eheti, de szerintem tovább is.

van a nestlének kifejezett junior milk tejitala, az 1-3 éves kor között adható.

2009. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy kapható, hogy a beba 2es 4 hónapos kortól, a beba 2 Pro 6 hónapostól, a beba 3 banános 8 hónapostól, és a beba 3 Pro (nem banános, sima)10 hónapostól, majd van 1 éves kortól tej szintén Beba.
2009. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj lányok. Elírtam. Szóval most BEBA 3+ banánosat kap ami 8 hónapos kortól van. És azt akartam megtudni hogy van e következő korcsoportnak való vagy nincs. Mert eddig Milupa Milumil 2-t evett de már megutálta és ezért váltottunk a banánosra. Ezt most szereti és elfogadja. De a Milupánál ott hat havonta voltak ezek a váltások. Amúgy köszönöm szépen a válaszaitokat.
2009. febr. 27. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. elméletileg 6 havonta változnak, igen, de 8 hó fölött már kicsit össze-vissza megy a dolog. mi most pl. humana-t eszünk, ez is 8 hótól van, egészen 3 éves koráig eheti a manó. de szerintem 1 éves kora után én is fogok még váltani, akkor babatejet adok majd neki, a milupának is van pl.
2009. febr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. febr. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!