Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt az evéssel,...

Miért csinálja ezt az evéssel, elalvással 7 hónapos fiam? Csak növekedési ugrás lenne?

Figyelt kérdés
Napok óta felkel, eszik, játszik, elfárad. Leraknám aludni, de csak sír, mindenhogy. 1-2 napig ringattam, de sírt, aztán elaludt, mert belefáradt. De rájöttem, adnom kell neki tápszert. Megeszik 200 főzeléket, és rá 2 órára mikor már fáradt, csak úgy alszik el, ha adok 100 tápszert még. Ez szerintem rengeteg, persze ha kéri, adom, de nem értem.
2011. okt. 3. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és nem szomjas, próbáltam itatni, de nem kéri.
2011. okt. 3. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kéri etesd meg. Azért sír mert éhes az n fiam 7hónaposan még 2óránként is tudott szopni 200-250g-ot. Éhesen persze, hogy sír és nehezen alszik el.
2011. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam ugyanígy van ezzel. Minden elalvás előtt megeszik minimum 150ml tápszert akkor is, ha előtte pl. fél órával evett.
2011. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!