Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen sokat? Van...

Miért alszik ilyen sokat? Van ilyenkor valami növekedési ugrás?

Figyelt kérdés

Ma 4 hónapos a kisfiam. eddig elég szép napirendünk volt, aludt 2-3 órát egyhuzamban, majd másfél órát fenn volt. Este 7-kor volt fürdetés, aztán szopi, legkésőbb fél8-kor aludt. Általában éjjel 4-ig, majd szopi, és alvás 8-ig.

A napirenddel ma sincs gond, viszon tegnap este bealudt 6órakor, álmában etettem fél 8-kor, de úgyanúgy aludt. Ma délutánra megint kipurcant, gondoltam akkor 5kor lefektetem, 6ig alszik és estére beállunk. De 5 óra óta egyfolytában alszik. Nem tudom mi történhetett. Úgyanúgy levegőzünk mint eddig. Ötletek?


2011. aug. 30. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom ebben a korban kezdett átfordulni, és neki is "zavar" volt az alvási idejében. lehet, valami növekedési ugrás, vagy hasonló van a dologban, vagy ez az időjárás változás. Nincs olyan meleg, jobban tud aludni.
2011. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!