Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AGGÓDOM! Babám napközben...

AGGÓDOM! Babám napközben szokott úgy csinálni, mint amikor kirázza a hideg. Mondták már többen, hogy ilyenkor pisil, de van amikor 2x vagy 3x is csinálja egymás után. Ennyiszer csinálhatja a pisiléstől? Nincs semmi baja, ugye? 6 hónapos kisfiú

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet h valoban kirázza a hideg...
2011. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyesmi egy időben, nem tudom, mitől volt...én is megkérdeztem itt :)

Most 2 éves lesz, semmi baja, életvidám, rosszcsont kislány;)

2011. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam csak mi vagyunk így ezzel a dologgal, de akkor valószínű, hogy csak pisilés :-)
2011. ápr. 5. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig bizony a pisiléstől van. Sokszor felnőtt ember létemre még én is megrázkódok pisilés közben, ha már nagyon tele van a hólyagom, és annyira jól esik végre elfutni a wc-re. :)
2011. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos nincs semmi baja, de én a biztonság kedvéért azért megkérdezném az orvostól vagy a védőnőtől. Ez lehet akár idegi alapon is, a legjobb kizárni szakember által a bajt.
2011. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk valóban így van :-))))))))))))))))))
2011. ápr. 5. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos, amikor így megrázkódik, egyszerre kiáltunk fel nevetve hogy "pisil" :)))) Semmi baj nincsen, ilyenek a babák :)
2011. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez pedig a pisi!

azért ennyire ne aggódj, sőt, örülj, hogy pisil:)

2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az en 8 honapos kisfiam is szokta ezt csinalni de en nem tudta h a pisilestol van mert en ugy vettem eszre h akkor csinalja ha valami savanyubbat eszik :)
2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!