Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki január 20-a körül...

Van aki január 20-a körül szült? Hogy vagytok? És hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
Jó lenne 'beszélgetni' 11hetes kislány anyukája
2011. ápr. 5. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! Én tavaly jan. 19-én szültem, az én kislányom már egy kicsit nagyobb tudom, de szívesen beszélgetek veletek.
2011. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Január 14-én született a (második) kislányom. Köszi, jól vagyunk. :)

Hálistennek ő nem sírós/hasfájós típus, mint a nővére volt. Szépen szopizik,nappal jókat alszik, nézelődik, magyaráz, mosolyog, ezerrel kalimpál kezével-lábával. Éjjel az utóbbi napokban viszont egyre nehezebb vele. Tegnap már másfél-2-3 óránként kelt. Egy hónapja sokkal jobban aludt mint most. Egyelőre nem jöttem rá, mi lehet a gond (fejlődési ugrás, időjárási frontok), de remélem, hamar visszaáll legalább a múlt heti ritmusra: azaz evés 8-kor, 1-2-kor, 5-6-kor.


Ti hogy vagytok, hol laktok?

2011. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tavaly jan.19-én született kisfiam! Szívesen beszélgetek én is veled! :)
2011. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én január 22-én szültem a kisfiamat. Mosolygós, sokat magyarázó kiskrapek. Szerencsére nem hasfájós és sírós. Múlt héten volt 57 centi és 5100 gramm. Hétvégén kezdte el felfedezni a kezét, most az a nagy szám. 2 hete fordult meg először az oldalára és hasról hátra, de azóta nem. Napirendünk mostanában van alakulóban, naponta 3x alszik fél-másfél órákat, este 8 körül elalszik, éjjel 2-3 között kel, aztán csak 6-kor. Most hirtelen más nem jut eszembe :)
2011. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Január 19én szültem meg a kislányomat! Első baba, folyamatosan "csüngök" rajta, de nem viszem túlzásba. Anyósomékkal lakunk együtt, nagyon jól kijövünk egymással. Szerencsére nem szól bele semmibe, eleinte volt egy két megjegyzése, de abba hagyta, látja hogy mindent próbálok magamban megoldani, és kisebb nagyobb sikerrel sikerül. Én 22 a férjem 24 éves, nagyon imádjuk a kis csajszikánkat. Annyira örülünk neki!!!! Mostanában meg persze már el kezdett kacagni, és sokszor kelleti magát, nagyon figyel mindenre, meg mindenkire. Az idegenekre is csak mosolyog! A napjaink szinte mindig ugyanúgy telnek, játék, evés, alvás...
2011. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves elso! En is tavaly januar 28-an szultem. Hihetetlen gyorsan eltelt ez az egy ev.... :-(
2011. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Húú...köszönöm szépen a sok választ!

Jó lenne "hasonszőrűekkel"beszélgetni.Hogy kinek mit csinál a babája vagy tanácsokat,tapasztalatokat megosztani másokkal.Én Gy-M-S megyében lakom.Én 23 a párom 31éves.Imádjuk a kislányunkat!Nekünk sajnos kijutott a hasfájásból rendesen.Sokszor nemtudok mit kezdeni vele sajnos mikor csak sír mert hát első baba de rájövök mindenre.Mi a szüleimnél lakunk.Mi a felső szinten Anyuk pedig lent.Az első unokájuk és nagyon örülnek neki.Anyukám sok jó tanáccasal ellátott meg segített sokat főleg az elején mert sajnos 2és fél napi szenvedés után császárral szültem.És itthon szétnyílt a sebem kívül belül.Még mindíg nem jött helyre rendesen.De nem panaszkodom hiszen a lányom minden fájdalmat megér!!!!

Nálunk is tele szájjal vigyorog mindere még az idegnekre is.Sokat nem alszik nappal.Reggel olyan 8körül kelünk...aztán délelött alszik 1órácskát...délután max 2-t....este 7körül fürcsi utána bólimnt egy fél órácskát(ezalatt szoktam gyorsan bekapni valmit és megfürödni)aztájn csak olyan 11körül alszik el.Sajnos nemtudom miért!!!!Próbálom előbb altatni de szemberöhög:)Kb 2hete esténként kézben alszik el....eddig cicin aludt el mindíg...Ti merre laktok?Hogy hívják a babáitokat?Az én kislányomat Nórinak hívják:)Apukával ugyan olyan maradt a kapcsolat miután megszüleltett a pindúrka?Remélem nem veszitek tolakodásnak a kérdéseket...olyan jó lenne ha tartanánk a kapcsolatot.Sajna nincs a környezetemben nagyoön akinbek ilyen pici babája van.Vagyis van 1barátnőm csak akinek 3hós a kisfia de gondoltam hátha találok még it "barátnőket"....Előre is köszönöm a válaszaitokat!!!!Továbi szép napot nektek!

2011. ápr. 5. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Sya nekem január 11,én született a kisfiam.

Fiatal anyuka vagyok , 18éves:)

Nagyon jól vagyunk, már nagyjából beállt a napirendünk, a hasa nem fájt neki eddig(le is kopogom).

Én is szeretnék beszélgetni, mert vidéken vagyunk, barátnők városba dolgoznak, maximum minden 2,hétvégén tudunk találkozni.

Ha gondolod írd le az msnen vagy skypeod privibe, jó lenne valakiel megbeszélni a baba körüli dolgokat)

2011. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A ti babáitok hány kilók és centik?Mikor kezditek majd el a hozzátáplálást?Ma olyan nyűgös a ksilányom a tiétek nem?Hogy hívják a babáitokat?Mindenkinek további szép napot!!!

2011. ápr. 6. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!