Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakul a napotok a 2-3...

Hogyan alakul a napotok a 2-3 hónapos babátokkal? Nem kimondottan a napirendre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy mennyit játszotok, mennyit vagytok ébren.

Figyelt kérdés
A kisfiam 11 hetes, mi szopi után játszószőnyegezünk, "beszélgetünk", ha kaki van, peluscsere. Viszont ez max félóra-háromnegyed óra, utána nyűgös, sír, vergődik. Persze aludni nem akar..ilyenkor jön az életmentő hinta berakom és elég hamar elaszik benne..viszont amikor leállítom (védőnő mondta) 5 perc múlva felébred..a következő szopiig kínlódunk. Nem tudom, hogy hol "rontom" el, ezért lennék kíváncsi a ti napotokra. Előre is köszi!
2011. febr. 11. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 13 hetesek vagyunk, enyém reggeli szopi után játszunk aztán elalszik 30percre..utánna játszunk tv-zunk( babytv) el van a kezével... késő d.után alszik már csak.

Szerintem vidd ki kicsit sétálni, a babakocsiban tuti elalszik és jót tesz neki a friss levegő, nem lesz nyűgös.

2011. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az én babám 13 hetes. Elég keveset alszik napközben. Csak 1x alszik napközben hosszabb ideig, ami 2-4 órát jelent.

A levegőn mindig elalszik, de amint hazaérünk, felébred.

Sokat "játszószőnyegezünk" mi is,és sokat énekelek neki, meg mondókákat mondok neki.Úgy vettem észre, hogy azt kedveli. Nálam is kb. 3/4 óráig van el így, ami ebben a korban állítólag normális.Utána nálam is sírás jön. Szerintem elkezd unatkozni ilyenkor.

Tudom, hogy ebből nem szabad rendszert csinálni, de én a cicizést szoktam bevetni, ha már semmi sem használ.

2011. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!