Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett az én okos kisfiammal?...

Mi lett az én okos kisfiammal? Mi lehet az ellenszere?

Figyelt kérdés
16 hónapos és állandóan ordít,ha valami nem úgy történik,ahogy ő kigondolja.Van,mikor könny nélkül sír és van,hogy keservesen zokog.Van,mikor a földre fekszik és ott ordít.Gondolom,ez a hiszti.
2011. ápr. 5. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

ez hiszti!


vagy nem veszel róla tudomást és abbahagyja mert rájön hogy nem ér el vele semmit .v. dacolsz vele és bünteted de akkor még hisztisebb és mérgesebb lesz.


az ordítás ellen meg lehet tenni hogy legyen csendesebben.

2011. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.Ne végy róla tudomást,akárhogy hisztizik. Esetleg tedd be az ágyába vagy a szobájába,amíg hisztizik.
2011. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kezdődő dackorszak hisztivel:-)))
2011. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!akkor ezek szerint jól csináltam,hogy nem figyeltem rá és otthagytam,majd kiordítja magát.meddig kell hagyni sírni?mert van,mikor pár perc után jön és megölel,megpuszil.de van,mikor nem hagyja abba.az jó,ha utána csendben elmondom,mit csinált rosszul?azt mindig elmondom,hogy szeretem.
2011. ápr. 5. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hós a lányom és ugyanez a helyzet. Hisztizik! Nagyon nehéz türelmesnek maradni mikor ordít mellettem, de kénytelen vagyok erőt venni magamon. Nem mondom, hogy mindig maradéktalanul sikerül, de próbálkozok ezerrel. Esetleg megmondaná valaki meddig tart ez?
2011. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányok, az enyém most múlt el 2 éves és nem túl jó hírekkel szolgálhatok. :S Egy időben abbahagyta a "nyígást", aztán megint rákapott.

Van akarata és azt próbálgatja - próbálom így felfogni a dolgokat.

Én az ágyba nem tenném büntetésből, mert akkor utána még csodálkozik az anyuka, hogy miért nem szeret az ágyában lenni?!

2011. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se tenném az ágyába sosem, nehogy azt büntetésnek vegye majd valamikor, amikor berakom aludni.

Én a szobájába bekísértem kisfiamat, és akkor jöhetett ki, ha lenyugodott (kábé 3 perc kellett neki). Elmondtam neki utána az ajtóban, hogy nagyon szeretjük mindketten, de ez nagyon buta viselkedés, és nem szabad ilyet csinálni, mert akkor haragszunk rá. Azóta már elég csak annyit megkérdezni, ha rákezdene, hogy akarsz a szobádba menni? És már mondja rá, hogy nem, és abbahagyja. :)

Másfél éves.

2011. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!