Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először fodrász...

Mikor vittétek először fodrászhoz a babátokat? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vittük, mert nem akartam a fodrászt leizzasztani :) ugyanis nem engedte nekünk itthon levágni egyáltalán, meglátta az ollót és már üvöltve futott előle

jó hosszú, és ronda volt már a haja (apa azt szokta mondani, hátul szép, elől praktikus :) amikor észrevettem, hogy koszmós lett megint, pedig már 20 hónapos

na nem volt mit tenni, megfogtuk apa nyíróját, ő lefogta a gyereket, és meg nyírtam, persze végigüvöltötte, de megcsináltuk, és most nagyon helyes pasis frizurája lett

2011. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én elvittem a másfél éves fiamat, mert iszonyú volt a frizurája. Géppel vágta neki a fodrász, nagyon cuki lett, de a fiam ordított mint a sakál, úgy félt. Utána nagyon dühös voltam magamra, hogy ennek kitettem.
2011. ápr. 6. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Most 18 hónapos a fiam.

Tavaly nyáron már levágattuk neki géppel a haját, nem sírt, csak forgolódott, mert érdekelte, hogy mi zúg. Akkor volt 9 hónapos.

Aztán a tél beállta előtt elvittem fodrászhoz, ő ollóval vágta le neki, ott is inkább csak forgolódott, így eltartott egy darabig, de a végén már elég jól tűrte. Februárban voltunk megint, akkor már viszonylag gyorsan végeztünk. Múlthét végén vágtuk le neki megint géppel itthon, nagyon élvezte, már tartotta a buksiját, olyan édes volt. :D

2011. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam 19 hónapos,fél éves kora óta én vágom a haját géppel.Nem fogom fodrászhoz elvinni,amíg én le tudom vágni a haját,nem adok érte pénzt.Ráadásul szépen leültetem,és tűri,amíg levágom ordítás nélkül.Most pont következik majd hajvágás neki.
2011. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap vittem először, épp 16 hónapos volt, kisfiú. Egyszer már levágtam neki itthon, a fülénél, illetve elöl és hátul, de már az egész úgy megnőtt, hogy olyan hippis volt tőle. Amikor beléptük a fodrászhoz, akkor nekiállt ordítani, ahogy becsuktam az ajtót. Ezt nem tudom, hogy mitől van, de ahogy egy ajtót becsukok magam mögött, mindjárt rákezd. Talán azt hiszi, hogy orvoshoz megyünk. Aztán megnéztük a hajszárítót, a hajcsavarókat, a fodrász srác is felvette az ölébe, nézegettek ki az ablakon. Amikor megnyugodott, akkor állt neki csak ollóval. Aztán a fiam lepakolta az összes hajlakott és dobozt a polcról, a fodrász pedig négykézláb mászkált utána. De nagyon szép, kisfiút frizurát vágott neki. És még pénzt sem akart elfogadni. Illetve azt is mondta, hogy nem túl jó dolog lefogni a gyereket, mert akkor tuti, hogy utálni fogja az egészet.
2011. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!