Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18-20 fokban latok borzasztoan...

18-20 fokban latok borzasztoan feloltoztetett babakat, miert nem ertik meg egyesek hogy nem helyes? Azt mondja az orvos is hogy ugyanugy kell felotoztetni ahogy egy felnott oltozik +meg egy reteg.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tegnap délután felénk 24 fok volt, a postán mégis találkoztam egy anyukával, akinél egy 3-4 hónapos baba volt. Overallban volt a kislány, ami kicsit ki volt húzva, alatta legalább 3 réteg volt, sál, vastag sapka... Szegény babát sajnáltam, ordított, de annyit mondott rá, hogy jön a foga, azért sír...
2011. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...! Ma mi is voltunk sétálni, hosszú ujjú body, hosszú ujjú póló, vastag farmer anyagú kertész naci plusz harisnya és nyári sapka. (6 hós.) Agyesz bugyesz:)! Szerintem jól érezte ugy magát, ha én nekem egy nadrágba és egy lenge pólóba melegem volt.
2011. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenkinel mast jelent a tuloltoztetes de nallunk jelenleg 21 fok van. Kisfiamon egy hosszu ujju body es egy tavaszi dzseki van. Alul meg farmernadrag, zokni es tavaszi cipo. Fejen meg semmi.

14 honapos.

2011. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk most kicsit rosszabb az idő, de egy hete, mikor még hétágra sütött a nap, én is láttam ismerős babát, be volt takarva, szőrmés sapka volt a fején, és arra még rá volt húzva egy pulcsi és a kabát kapucnija is. Kész voltam, hogy nem főtt meg az a szegény gyerek...hozzáteszem, nem kisbaba, 1 éves.
2011. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:-) nekem meg mindig azzal jönnek. hogy alul öltöztetem... ma 1 body, rugi, sapka volt rajta, meg 1 meleg takaró. és szerintem így is melege volt.
2011. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál kedves kérdező!


Ma én is láttam egy anyukát a kislányával a buszon. A gyerek 1,5-2 éves lehetett. A babakocsin rajta volt a vastag lábzsák... (no nekem már ez sok, de a java még hátra van) A lányon pufi dzseki volt, kicsit le volt húzva és látszódott, hogy alatta vastag kötött garbó volt. Azalatt már nem tudom mi lehetett.


Az én 14 hónapos fiamon meg volt egy rövid ujjú body, hosszú ujjú vékony poló, meg egy vékonyabb kardigán! Lábzsák nuku, sőt még a vékony takarót se terítettem rá, csak mikor elaludt...


Ja és utazott egy pár hónapos kisbaba is velünk a buszon, rajta sem volt olyan vastag cucc, mint a "nagylányon", sőt még lábzsák se volt már a babakocsin, csak egy pléddel volt betakarva a picike!


Számomra is hihetetlen, hogy egyesek hogy tudják felöltöztetni a gyereküket. De ugyebár mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja. Én személy szerint jobbnak látom nem megfőzni a fiamat egy séta alkalmával...

2011. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én is láttam már olyat, hogy a gyerek izzadt a kocsiban.

Olyat is láttam, hogy a baba levette a zokniját, és eldobta, olyan melege volt. A babák jól tudják, hogy mi jó nekik, egyes szülők mégsem figyelnek a gyerekükre. Túlságosan óvják őket, pedig helytelen, mert a baba immunrendszere nem fog megfelelően kifejlődni.

2011. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nalam ez mindig problema,mert sehogysem tudom eltalani mi a jo neki.En altalaban alul vagyok oltozve es magamhoz nem viszonyithatom igy csak tippelni tudok mit adnak ra masok.

Amikor rohadt meleg volt,raadtam egy bodit mellenyt kabatott sapkat,szepen elkezdte levetni a cucokat mert majd megsult.14hos.

2011. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ma pl. jó idő volt, lett volna, de nagyon fújt a szél. Főleg ebben a szeszélyes időben sosem tudom, mit adjak 16 hónaposomra. Ma még sálat is adtam rá a szél miatt mert beteg, torokgyulladása van.

Egyébként meg rövid ujjú body, vékony hosszú ujjú pulcsi és egy dzseki, aminek kiszedhető a bélése (ami külön kardigánként is funkcionál) Valamelyik nap levettem róla a dzsekit, aztán kivettem belőle a bélést, úgy adtam vissza rá, de mire mentünk volna haza, ugye elment a nap, vissza kellett tennem a bélését, és úgy vissza.... Szóval nehéz, de azért lábzsákot én sem használnék már.

Alul térdzokni, farmer és tavaszi zárt cipő, Fején sapi, szintén a betegség és a szél miatt.


Úgyhogy sokszor nem tudhatjuk, hogy miért van beöltöztetve a gyerkőc....

2011. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En torokgyulladassal nem viszem ki a gyerekemet.Csak ha elkerulhetetlen.Valljuk be,mindegyikunk hajlamos tuloltoztetni a gyereket,foleg amikor pici de le kell kuzdeni ezt a megfazastol valo felelmet mert csak rosszat teszunk nekik.
2011. ápr. 6. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!