Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora pelenkát vegyek?

Mekkora pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig Pamperst használtunk, de most a Libero jó áron van a Sparban.A P. méretezése 5-9 kg-ig, a L. 5-8 kg-ig.

A kisfiam most volt 7520 g, és nem tudom, hogy jó lesz-e ez a méretű Libero, vagy a nagyobb kellene.

Aki esetleg használta már mindkettőt, tudna segíteni, hogy mekkora méretkülönbség van a két fajta között?


2011. ápr. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Libero nem nagy méret.A fiam 10kg,és nem jó rá a 4-es méret,csak az 5-ös,míg Pampersből csak a 4-es kell.Így én a liberóból a nagyobbat venném.De a babák alkata sem egyforma.
2011. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AZ én fiam is 10 kg és 5-ös pelust használ. Szerintem nagyobbat vegyél.

Egyébként mennyi most a pelus?

2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg a L.-t, kicsi lesz neki.

Nekem mondjuk lányom van, de mindig 1kg-mal előbb váltanunk kell méretet, mert kicsi, tehát gondolom, hogy 1 fiúcskának még inkább kicsi a fütyije miatt. :-)

2011. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az elejétől kezdve Liberót használunk, 2 éves lesz lassan a gyerkőc (mi mindig a DM-ben vettünk, 50 pontos kuponfüzetben van 25% jokerkupon, abból mindig Liberó pelust vettem)

A 3-as pelus kicsi lesz rá, 4-es pelust vegyél! Jó lesz rá, mi azt használtuk kb. majdnem 1 évig. Most az 5-ös pelust használja (10,5 kg).

Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor a nagyobbat veszem inkább.

A Libero ugye mindenhol drágább, de most le van árazva 2699 -re a Sparban, gondoltam kipróbálom.

Köszi még egyszer mindenkinek!

2011. ápr. 7. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!