Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok Manducaval vagy...

Tapasztalatok Manducaval vagy Liliputi csatos hordozóval?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Manducank van, kb. 7 hónapos koráig nagyon szerette a kislányunk, de mióta ül és mászik csak rövidebb ideig marad meg benne.
2011. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Liliputi van, a baba egyéves, szereti nagyon, jókat alszik benne. Manducáról nincs tapasztalatom, viszont a Liliputi sokkal olcsóbb.
2011. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos kora óta használom a Manduca-t, most 16 hónapos a fiam. (Előtte Mei tai-ban elöl hordoztam) Nagyon szeretjük, háton hordozzuk, jól elvan benne, jókat is alszik. Könnyű fel- és levenni. Jó az anyaga és szerintem a formája, derékrésze is, kényelmes.
2011. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatok Manducával: [link] (178 oldalnyi)űTapasztalatok Liliputival: [link] (8 oldalnyi)


A Liliputi magyar termék, olcsóbb is, és nagyon jó minőség. Ennek ellenére ha a kettőből kellene választani, én a Manducát választanám, mert meghosszabbítható a body-ja. Ugyanakkor nekünk Magyarinda van, féléves kora tóa abban hordozok háton, és nagyon szeretjük.

2011. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Manducánk van és nagyon szereti a 16 hós kisfiam. Bár mostanában már csak nosztaligázunk benne, mert imád csatangolni. :)Tegnap este kérte, hogy vegyem fel benne.Vigyorgott, ahogy elkezdtem magamra csatolni. Nagyon strapabíró, nagyon kényelmes, meghosszabbítható a hátrésze, ami nagyon jó és egészen pici babának is jó, mert van benne szűkítő. Nagyon örülök, hogy ezt megvettük, rengeteget sétáltam vele, gyakorlatilag a babakocsi 13 hós koráig kimaradt az életünkből. Azt nagyon nem szerette, most már viszont imádja. :) Szerintem nagyon jó a felépítése a Manducának és az is jó benne, hogy fogzásnál nyugodtan rághatja a vállpántot, mivel biopamutból van. A Lilliputit nem ismerem, lehet, hogy az is ilyen jó. Ezen az oldalon meg tudod nézni, sokkal olcsóbban megkapod a Manducát, mint más helyeken: [link]
2011. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!