Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Villogó talpú cipőről tapaszta...

Villogó talpú cipőről tapasztalatok? (Túl tudott rajta lépni a gyereked, vagy állandóan azt piszkálta? )

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel a lábán volt, ő nem látta, hogy villog ;)
2011. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két fiam van,ikrek,egymás lábán látnák.Nem csak ez érdekel,hanem egyéb tapasztalatok is.
2011. szept. 2. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:

nem pontosan értem mit szeretnél tudni, a villogó talpú cipő nem egy márka, lehet kapni drágát, minőségit és kínai vacakot is aminek villog a talpa, így nehéz mit írni róla.

fiamnak egy minőségi cipőja volt aminek villogott a talapa

2011. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az érdekel felesleges volt e h villog,vagy tett azért jó szolgálatot,hogy hamar elromlott e,bírta e a vizet,stb.Akinek a babája nagyon "érdeklődő",annál okozott e nehézséget hogy "ott az az izgi villogó valami",és piszkálta e,netán levette volna e a lábáról emiatt.Ilyesmikre gondoltam.No mindegy..Köszi a válaszaidat!
2011. szept. 2. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2 éves lányomnak vettem tavasszal egy Clarks minőségi full bőr cipőt átmenetinek, már itthon vettük észre, hogy villog :-) Örült neki nagyon, egy ideig ez volt a sláger és mutogatta mindenkinek, meg úgy ugrálni benne, hogy a sarkát oldalra-felfelé kapva lássa a villogást XD

A fél éves öccse szimplán csak a földhöz verte a cipő sarkát és úgy gyönyörködött benne.

Amúgy ez jól bírta a srapát, most ősszel a fiam fogja hordani, még mindig villog, pedig nem kíméltük cseppet sem, és sok víz is érte, hiszen átmenetinek használtuk. (Egyébként nagyon tudom ajánlani ezt a márkát, sok tipusú Clarks lábbelit hordtak-hordanak és mind nagyon szuper!)

2011. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy a sógornőm azért vett direkt villogósat a fiának, mert kissé lábujjhegyezve járt, és így mindig mondhatták neki, hogy nem villog a cipőd, lépj rendesen, hadd lássam a fényét... náluk ez a trükk jól bevált.
2011. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszodat:)Igen,ismerem a Clarks cipőt,mi is nagyon szeretjük:)Végül nem vettem villogóst,tartok tőle hogy a gyerekeimnek túlságosan érdekfeszítő lenne:)További szép estét!
2011. szept. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!