Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos kisbabát a...

Három hónapos kisbabát a májusi keresztelőjén hogyan öltöztessek? Nagyon hideg a templom. Tegyem esetleg pólyába?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Főleg, ha addig nem használtok pólyát. Inkább adj rá majd egy kabátkát, ha bementek a templomba! Amúgy meg rugi vagy ruhácska harisnyával és body, plulcsi, sapk.
2011. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hónaposan volt a keresztelője de augusztusban. Kint 35 fok, bent 15! Szóval én a templom ajtajában adtam rá egy vastag kiskabátot a body-ra és a vékony pulcsira, meg a rugdalózóra. Aztán egy fehér plédbe csavartam a lábait és a hátát is betakartam vele. Úgy fogtam magamhoz vagy a keresztszülők fogták magukhoz. Így melegítették egymás is. Ja, a vastagabb tavaszi sapit majdnem elfelejtettem.
2011. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!