Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozókendőt, kengurut...

Milyen hordozókendőt, kengurut javasolnátok 5 hetes kislányomnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

5 hetesnek még semmilyet,,

nem bírja még tartani magát picike még ahhoz szerintem..várj még vele.

2011. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy csomó helyen azt írják, hogy újszülött kortól használhatók. Akkor miért írják ezt, ha nem tesz jót neki? Mikortól lehet akkor használni?
2011. ápr. 7. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Kengurut semmiképpen sem!!!

Max. ilyet, de egy darabig csak is fekvő hordozással: [link]

2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amazonas kendőm van, amíg nem szorultam rá féltem tőle, hiába próbálták tanítani, aztán kellett(2hónapos kicsivel bkvzni, mellé a 21hónapos) jött a kendő.

Tényleg könnyű, nagyon pici kórtól mehet benne a kicsi(a szoptatós pózra nem jöttem rá, illetve arra, hogy hogyan bontsam ki hozzá, anélkül, hogy újra kelljen kötni...)

Sima egyszerű gépi szövésű kendőm van, elég vékony jól tart.

[link] ezem van.

2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cybex I go, fekve hordozhatod amíg ilyen kicsi. Nekünk ilyen volt, nagyon szerettem!!!
2011. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco go volt,10 hós koráig használtuk
2011. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a liliputi honlapját, ott sok információt találsz, ki tudod választani neked melyik megfelelő.
2011. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Namármost nemrég volt a tévében az a hír, hogy egy szekszárdi (?) újszülött osztályon a nővérek magukra kötve hordozzák MUNKA KÖZBEN az otthagyott, örökbe adni szándékozott csecsemőket, hogy ne legyenek egyedül napközben. Gyűjtés is indult, hogy az ország össze újszülött osztályára jusson legalább egy kendő, elég jól állnak már a gyűjtéssel. Azaz megnyugtathatlak: újszülött kortól lehet kendőben hordozni a babát.


Kenguruban azonban ne, mert árthat a csípőjének, és nyeklik-nyaklik benne a baba, lóg a lába, és nem támasztja meg minden ponton a kis testét, a fejéről ne is beszélve.


Kezdő kendőzőnek egy rugalmas kendőt javasolnék 7 kg súlyhatárig, vagy a Brendonban kapható Amazonas gépi szövésű kendőt (kézit ne, mert az vastag), a gépi finom, puha, ölelős, újszülöttnek tökéletes, és az ára is jó. Ha picikét több pénzed van rá, akkor hosszú Je Porte Mon bebe kendőt javasolok, nagyon fogod szeretni. Ez is rugalmas kendő, de a baba nem növi ki. Magyarországon három helyen kapható: a Tündérláttán, a Babalandon, és a hordozo.hu-n.


A kenguru-módszerről: [link] (Nem Baby Björn-reklám)

Milyen kendőt vegyek? [link]

2011. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hordozó kendő mehet újszülött kortól, ahhoz nem kell, hogy tartsa magát.

nekem nandu van, szerettem én is, és a gyerekek is.

Mikor kicsit nagyobbak lettek, 3 hósan mei taira váltottam, mert azt még jobban szeretem.


Kenguruval én annyira nem vagyok kibékülve, mert még a legdrágábban is lóg a lába a gyereknek, nem tartja széles terpeszben. Azon túl, hogy ez nem egészséges póz a babának, engem még séta közben is zavart nagyon, hogy a gyerek lába "bököd" állandóan. 2x próbáltam, nem jött be, pedig nem "no name" volt (bébé confort márka volt)

2011. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg hordozókendőkben látom össze vissza belenyomorítva a gyereket, sokszor hátrafelé lóg a feje:-((((

egy kengurupárti

2011. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!