Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja is kakil ennyit?

Mas babaja is kakil ennyit?

Figyelt kérdés
Muszaj megkerdeznem, hogy mas babaja is kakil-e ennyit, kisfiam majdnem 7 honapos, es szinte minden pelenkaban van kaki, miota megszuletett, most mar eszik szilard kajat is, igy jobb, mert mikor meg csak szopott, nagyon folyekony volt, allandoan olyan lett a ruhaja! Kb 4szer biztos van egy nap, nem hinnem, hogy valami komoly, lathatolog egeszseges, csak gondoltam, megkerdezem, mas is van-e igy?
2011. ápr. 7. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan már 2,5 éves, de a hozzátáplálás kezdete óta volt olyan nap, hogy 7 pelenkából mind a 7-ben volt kaka. De 3-4-szer biztos volt egy nap. :) Most 2,5 évesen is van napi 2-4 neki.
2011. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos, neki fél évesen volt szinte minden pelusban kaka, most már jobb a helyzet, de így is van nap amikor 2-3 van, ritka mikor 1x csak.
2011. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam is kakil napi 2-3x,16 hónapos.
2011. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!