Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 9 hó körüli babája is...

Más 9 hó körüli babája is alszik ennyit?

Figyelt kérdés

Kislányom ennxit alszik:

reggel 6-kor ébred(tápzert megissza),7-körül visszaalzik,kb9-fél 10-ig.

dél körül megint álmos,alszik 1-2 órát.

majd 4 körül még alszik fél-1 órát.

aztán már csak este 10 körül alszik el.éjszaka elég nyugtalanul alszik,de enni-inni már nem kér.

Normális ez,vagy valami baja lehet?


2011. máj. 31. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen jó, ha azt veszed éjjel alszik 11-12 órát és napközben még összesen kb 3 órát. Az én 3 évesem csak 1 órával alszik kevesebbet a Te lányodnál és makk egészséges!
2011. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ez szerinted sok v. kevés?


Enyém 7 hónapos és így alszik:

reggel felkel 7 körül és visszaalszik 10 körül ilyenkor alszik kb. 40 percet a játszón.

Aztán alszik déltől 3-ig és este még 6 körül úgy kb. félórát, meg hajnalban 3 körül felébred, eszik, ilyenkor fent van kb. 40 percig és utána alszik csak vissza reggel 7-ig...

2011. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soknak tünik,mert sokszor olvasom,hogy sok gyerek milyen keveset alszik.
2011. máj. 31. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
lánykám 10 hós de ugyanugy alszik mint a tied kedves kérdező annyi külömbséggel hogy ő már este 8 kor de legkésöbb fél 9kor kidől...
2011. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második vagyok: most már egész keveseket alszik ahhoz képest, hogy kb. 3 héttel ezelőttig frankón 2(!!!!) órát bírt ébren lenni nappal és utána már tettem le aludni mert full nyűg volt és percek alatt el is aludt. Az első gyerekem nem aludt ennyit, először nekem is nagyon furcsa volt, de már megszoktam. Az első gyerekem egy örökké pörgős, nemérekráaludni, vár a világ gyerek, míg második egy nyugodt, alukálós, szemlélődős típus.
2011. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Akkor megnyugodtam,hogy nem csak az én pindurkám ilyen kis álomszuszi:))),mert sokszor olvastam itt,hogy lehet vashiányos a pici ha sokat alszik.Mégegyszer köszi!

2011. máj. 31. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
én kislányom 11 honapos és reggel 8-9 korul ébred , fél 11-kor elalszik , alszik 2 orát és fél4kor megint megy aludni 2 orát. este 10korul jár aludni
2011. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!