Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek...

Van olyan anyuka akinek ennyit beteg a babája?

Figyelt kérdés
8.5hós a babám és minden 2.-3.héten beteg.Hörgőgyulladás,mandulagyulladás,vírusos hasmenés,aztán kezdődik előlről.Szerintem teljesen le van épülve az immunrendszere.Megfújja 1 kis szellő és már beteg is.Ha tudtok valamit hogy hogyan erősítsem meg az immunrendszerét írjatok./Tápszeresek vagyunk
2011. ápr. 22. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Pedig most már nincs is annyi vírus, mint télen. Nem jártok közösségbe? Babúszás, mondókás hülyeségek, ezaz? Sajnos ott folyton össze lehet szedni valamit, ha hajlamos rá a babád. Nem hiszem, hogy a szellőtől lesz beteg :) Próbáld meg egy darabig kerülni a tömött helyeket (pl. húsvéti bevásárlás a bevásárlóközpontokban, délutáni csúcs a játszótéren...). Én egész télen ezt tettem, mert terhes lettem és nem voltam beoltva se influenza ellen, meg a gyereket se akartam fertőzni. Eredménye: októberben volt utoljára beteg, akkor fertőző betegséget kapott el! (Másfél éve most). Pedig kinn sokat voltunk, játszótereztünk, túrja a kavicsot, belefekszik a porba, fűbe, szóval nem a négy fal között tartom, csak egyszerűen igyekeztem elkerülni, ahol sok pici beteg gyerek lehet. (Persze akinél van nagyobb tesó, ott ez esélytelen, én most még megtehettem.)
2011. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokat számít hogy jártok-e sokszor közösségbe mert ott elkaphatja.

Az én kisfiam 1 éves tápszeres és eddig 1szer volt beteg kb.7 hónaposan torokgyulladása volt.Azóta és előtte semmi.(koppkopp)

Azon az egyen ne aggódj hogy nem az anyatej hiánya miatt beteges,az én kisfiam az élő példa.


Én mint laikus azt mondanám hogy Cebion cseppeket adhatsz neki(c-vitamin babáknak)nekünk is ezt ajánlotta a doki mikor beteg volt és azóta is adom neki néhanapján.


Jobbulást!

2011. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Adnil25 ***** válasza:
Szia. Én is a Cebion cseppet ajánlom, esetleg még Béres cseppet adhatsz neki. Sok gyümölcs, gyümölcstea. Esetleg a sétákkor egy vékonyabb kabátkát még adhatsz rá.
2011. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes mesterséges támogatás, hogy minél hatékonyabban és gyorsabban épüljön az immunrendszere, természetes módokkal lehet kísérletezni, de szerintem ne hagyjatok időt ennek, majd akkor, ha a vitamin/erősítő elhagyható. Gyerekorvos, homeopátiás orvos tanácsát mindenképpen kérjétek vitaminra, erősítőre.
2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos és ő is elég sokat volt beteg. Rózsahimlő utána hörghurut, aztán műtötték majd annak következtében ismét torokgyulladás, aztán egy hét múlva újra torokgyulladás majd a sok antibiotikumtól rekettség és gombásodás jelentkezett nála. Most úgy néz ki, hogy meggyógyult. Pedig nem járunk vele a sétáláson kívül és a nagyszülőkön kívül sehová ahol nagy tömeg lenne. Én vettem neki cebioncseppet (8 cseppet adok minden nap két hónapig a gyerekorvos tanácsára) és éjszakára szoktam neki salvus vizet párologtatni a szobájába.
2011. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérj az orvostól valami immunerősitőt, bár nem tudom ennyi idősnek létezik-e, vagy kérj beutalót immunológhoz.
2011. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ennyi idősen jön a foga is.Akkor legyengül az immunrendszerük és mindent összeszednek.Akárcsak nálunk.2 hónaposan hasmenéses vírus, 5 hónaposan torokgyulladás, 8 hónaposan majdnem tüdőgyulladás, most gégegyulladása volt.Köhécsel még, (4.foga kijött már,most az 5.-el kínlódunk),de már meggyógyult.(le is kopogom.)
2011. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen a fogaktól is lehet,hogy ennyit beteges!barátnőm 19 hónapos kislányát is nagyon megviseli a fogzás az egy kezemen megtudom számolni,hogy mikor NEM volt beteg ez alatt a 19 hónap alatt pedig ők egyálatlán nem járnak nagy tömegbe,közösségbe,szinte mindíg csak a lakásban vannak(mondjuk sztem ez sem jó)
2011. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!Azt elfelejtettem írni,hogy én elsőbb homeopátiával próbálkozné meg ahogy az előttem válaszolók írták a Cebion cseppel!
2011. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A sétán és a nagyszülőkön kívül mi se nagyon járunk sehova(max:havonta 1X nagybevásárlás).A fogacskákkal nagyon szenvedünk 1van kint teljesen és 1 félig.
2011. ápr. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!