Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos fiam állandóan a...

16 hónapos fiam állandóan a szájában turkál, és öklendezik tőle. Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Nem cumizott, gondoltam, hogy ez miatt, de fel lettem világosítva, hogy ha nem cumizós cummogás, akkor az tuti nem a cumizás helyettesítése. De nem is olyan, mint mikor a fogai miatt masszírozta az ínyét. Konkrétan teljesen benyúl a nyelve tövéig vagy hova és utána meg csak köhög. Kint vannak a fogai, úgyhogy amiatt már nem lehet. Nálatok is volt ilyen, vagy csak az én fiam csinálja? Már nagyon idegesít... Majd a dokinénit is megkérdezem erről, de még később megyünk.
2011. ápr. 8. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én másfél évesem is előszeretettel nyúlkál a szájában. Már kétszer összehányta magát, mert nagyon mélyre nyúlt. Azóta elővigyázatosabb. Majd ha a tied is elhányja magát jobban fog vigyázni.:)

Szerintem csak vizsgálgatják mi van odabent.

2011. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!