Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi és milyen pelust használ...

Menyi és milyen pelust használtok naponta 3 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem menyi a pisis pellus naponta. mert nekem azt monta a védönö hogy napi 7 8 az a jó de nekünk csak 3 4 de abba sincsen sok pisi mi liberót használunk. Ja és most tegnap este fürcsi után mostanáig nincs semmi a pellusba. Ez valami bajt jelent? Szopizik.
2009. márc. 1. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Tesco szines pelust használjuk, garantáltan van olyan jó a babámnak mint a pampers! Napi 5-6 pelust használunk, mindig van benne pisi jócskán.

Elég kevés a pisi mennyisége a babádnál, fejlődik rendesen a súla? Mert lehet nem elég neki a tejcsi mennyisége. Többször kináld meg szomjoltás céljából is.

És ez állandóan igy van vagy csak mostanában?

4 hós manó anyukája

2009. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
könnyű és száraz lenne a pelusod?
2009. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostanában van így vagy 4 napja. A súlya 6400 a hossza meg 60 cm. A szopival semmi baj eszik ha kell ha nem. Kakilni is 4-5 naponta szokott.
2009. márc. 1. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem kérdezz rá a dokinál. Mert ha szopizik rendesen akkor van elég folyadékbevitel. Akkor pang a vizelet. Nézesd meg.
2009. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tényleg kevésnek tűnik ez a pisi mennyiség, tegnap este óta már rengeteg idő eltelt...

Beszélj a dokival!

2009. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!