Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen parfum-, illatmentes...

Milyen parfum-, illatmentes babaolajat vagy kremet ajanlotok?

Figyelt kérdés
Mit lehet hasznalni babaolaj helyett? Ugy nez ki, allergias a kisbabam a nivea es a gabi olajra, a tobbit mar ki sem probalom, mindegyikben van parfum meg ilyesmi, gondolom ezekre erzekeny.
2011. ápr. 8. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csakis a gyógyszertári testápoló a jó.Legalábbis szerintem.

Én sem tudtam olajozni a babám, mert ő sem bír egy csomó dolgot.

2011. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem gyógyszertári, akkor babylove.
2011. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Babaolaj:

[link]

Krém:

[link]

2011. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sima étolajat használtam,és fürdés után a sanatopic krémet,mint az előző válaszoló.üdv:kozmetikus anyuka
2011. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! Igen, kaptam azt a tanácsot, hogy olivaolajjal is lehet. Az lesz, amíg meg nem jön meg az olajjal, amit ajánlott az egyik hozzászóló.
2011. ápr. 9. 10:31
 6/12 A kérdező kommentje:
A Babylove termékekben van mindenféle szer és parfüm is.
2011. ápr. 9. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Speciálisan érzékeny, allergiára hajlamos bőrre kapható az babylove Ultra Sensitiv termékcsalád. Parfüm-, színezék-, tartósítószer-, parafinolaj és gluténmentes.
2011. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na ez erdekel, majd megnezem. Egyelore sosben a ferjem vett a patikaban etolajat meg kremet. Ami most nagyon hianyzik az a baba hintopor, mert ugye az is parfumos. Es mi hasznaljuk minden pelenkazaskor. Esetleg a babylivebol van hintopor is, mert elkuldom a ferjemet.
2011. ápr. 9. 20:44
 9/12 anonim ***** válasza:

azt hiszem, a babylove hintőpor tartalmaz parfümöt. de a dm-ben van (ha jól tudom)Bio Baby hintőpor, ami talán nem... de ebben nem vagyok biztos, meg kell nézni. Sőt, az Alverde termékek sem tartalmaznak káros anyagokat, az is dm saját márkás, az az öko-bio kategóriájuk, nagyon jó minőségűek és nagyon dicsérik, egy csomó német ökoteszten szereztek kiváló minősítést.

[link]

igazán nem reklám, de én csak ezt a két terméket (alverde, babylove) használom az érzékeny lányomnak, soha nem volt azóta probléma.

2011. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Kiprobalom en is.
2011. ápr. 10. 03:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!