Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bertoni Foxy babakocsiról...

Bertoni Foxy babakocsiról tapasztalat?

Figyelt kérdés

Foxy babakocsit szeretnénk venni, nekem nagyon tetszik, de kíváncsi lennék olyan valaki véleményére, aki már használja/használta, hogy milyen. Huzat, váz, kerekek...stb.

Köszi


2011. ápr. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon megbántam,hogy ezt vettük...

Jónak néz ki,sok mindent tud,nagyon könnyű,kevés helyet foglal-ez nagyon nagy előny!

De nekünk nagyon kényelmetlen tolni,rövid a tolókar(vagy a mi karunk nem elég hosszú),és szinte csak tyúklépésben tudok haladni vele,mert állandóan belerúgok a kerekek tengelyébe.

Alaposan próbáld ki,mielőtt megveszed.

2011. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még egy hónapja se vettem 1 év jóttálással,de fontolóra vettem,hogy lehet,hogy eladom.Eleinte nem volt vele semmi gond,de kb 2 hete nem forog a kereke a bevásárlóközpont kövezetein.Alig bírom tolni.Csak vonszolom.15000 vettem,de 12000-ért én biztosan eladom.Egyébként nagyon szép,azzal semmi bajom.

Könnyű is.

2011. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Közben már megvettem. Nekem nem nehéz tolni, nem rúgok bele semmibe. Legalábbis eddig még nem rúgtam. :) Amúgy egy problémám van vele, nem tudom hogy nálam történt-e vagy már az üzletben ilyen volt, de el van szakadva a kupola belsején a huzat. Sajnos csak itthon vettem észre.De még aznap mikor megvettem. Aztán végül is nem vittem vissza, mert messze lakunk a várostól, és lehet nem is cserélték volna ki. Azt sem néztem sajnos, hogy milyen gyenge minőségű rajta a huzat. Hát, azt hiszem jobban jártam volna valami mással. Nah mindegy. Azért köszi hogy írtatok.
2011. ápr. 11. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem mindenképp vidd vissza,ki kell hogy cseréljék!
2011. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nemrég vettem egy foxy-t, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Én 156 cm vagyok, nem akadok bele a kocsi vázába, ha sietek sem. A kislányom 1 éves, 12 kg és 84 cm, szóval kicsit nagyobb az átlag babánál. Annyi hibája van, hogy kicsit kicsi a belső tere, de a kislányom így is kényelmesen ül benne. Terepre vettem és tökéletesen bevált.
2012. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!