Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármi tapasztalat RAF-POL...

Bármi tapasztalat RAF-POL FENIX babakocsiról? Csatolok linket. Akik szemfülesek, mi baj lehet vele?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 11. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó!Én nem látok benne hibát,de biztos vannak akik jobban értenek hozzá!Az ára is jó,szép is ebben a kékben(a zöld nekem nem jön be).
2010. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Megnéztem...

Nem írja hány kiló a kocsi. Az sem jó, ha nehéz, az sem jó, ha pillekönnyű.

Amúgy a fő gond, a gyártó. Lengyel.

Én, mint több babakocsis anyuka, bőven van tapasztalatom. Volt lengyel gyártmányú kocsim is, az volt a legrosszabb! Hátul, ahol emelni lehet a támlát, az a fém rész úgy meghajlott, hogy egy két háttámla emelés-döntés után, meg sem lehetett mozdítani, mert úgy eldeformálódott. A neten azt írták, hogy kényelmesen, vastagon párnázott. Az lehet, hogy vastag volt, de rohadt kényelmetlen. A kisfiam nem szeretett benne feküdni, el is adtam.

Ha egy mód van rá, nézzétek meg személyesen a babakocsit!

2010. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,de ez ugyanezeket tudja kicsit olcsóbban.Nézd:

[link]

2010. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jól néz ki:) Esetleg, ha cipelned kell akkor a súly is fontos lehet.

Mózes autóban biztonságosan becsatolható-e? Ha hosszabb utat is terveztek akkor fontos, mivel hordozóban max 2 órát lehet a baba.

2010. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt lengyel babakocsink,semmi gond nem volt vele.Nem fogsz találni olyan tipust,amiről valaki ne mesélne el egy rémtörténetet.Nekem a második belinkelt hasonló babakocsi sokkal gyengébbnek tűnik,mint a tied.
2010. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A lengyel babakocsikat én sem ajánlom!

Saját tapasztalat.

2010. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Pfúúú, köszi, szemfüles Anuykák! :) Egy barátnőm ilyeneket írt, le voltam hidalva, hogy mennyire ért hozzá:

"Ennek a babakocsinak nem gumi felfujhato kerekei vannak se elöl se hätul, ami azt jelenti, hogy räzza a babät mint az ällat. Az elsö legkisebb kavicstol is megugrik a kocsi, es azert egy budai közlekedest (na jo ti most pesten laktok), nagyon is megerez es nem hinnem, hogy komfortos lenne. fel evet sem hasznälnäd sürü anyäzäs közepette. :) Nagyon csunyän fog kinezni ha elkezded hasznälni a sportülest fel ev utän. Nem kagyloüleses ami azt jelenti, hogy az üles huzata kifeszitett a väzhoz ami körbe fogja az ülest. Ennek a huzata kis idön belül gyürödni fog es elmäszni a helyeröl. a läbak közötti valami az a huzat, na az kizärt hogy legyen egy babakocsin. Nyäron sebesre dörzsöli majd a gyerek läbät, odaizzadnak a kis hurkäk... ha pedig kikapcsolod(ha ki lehet) akkor meg iszonyat proli kinezete van. En nem ajänlom."

Ti mit gondoltok ezekről a szempontokról?

2010. dec. 12. 06:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem szerettem volna fújható kerekűt(kilyukad,folyton pumpálni kell).Nekünk is lengyel kocsink van/volt,én tökéletesen meg voltam elégedve vele.Nagyon jó a rugózása annak ellenére,hogy hab a kereke.Lányom májusi,de a legnagyobb nyári melegben sem izzadt bele!Soha nem dörzsölte sehol!Imádott benne lenni.Kölcsönadtuk egy ismerősnek(lányom már nem kocsizik),aki inkább 3 kerekű babakocsi-pártú volt(hiper-szuper ufós kinézettel:-)).Soha nem veszi elő azt,mindig a miénk van használva,mert kényelmesebb.Amúgy Abdor márkájú.

Bocsi,ha hosszú lett!Ez az én véleményem.Azért azt csak ajánlani tudom,hogy személyesen is nézd meg,mert lehet,hogy élőben nem fog tetszeni.

Minden jót Nektek!

2010. dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, a háromkerekű nekem is túl ufós. Sokan mondják hogy nézzem meg személyesen, de sokan meg azt hogy neten rendeltek, és rendben volt... idáig nagyon bolt-párti voltam, de most rájöttem mennyi időt spórolhatnék ha itthonról rendelhetném meg a dolgokat plusz a férjemet se fárasztanám ki...
2010. dec. 12. 08:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kerekű felfújhatós van és semmi pénzért nem adnám!!!:)))!
2010. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!