Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chippolino babakocsiról...

Chippolino babakocsiról tapasztalat? Chipolino Alba típusú van-e valakinek? Meg van elégedve vele? Ilyet szeretnék venni. Forgalomban van még? Használtat találtam!

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Chipolino volt, NEM VOLTAM VELE megelégedve, ezért váltottunk, most Jané Carrera babakocsink van, hát ég és föld. A Janét használtan vettük mert 160ezer az eredeti ára, de ég és föld a kettő. A Chipolino - bár jól néz ki- nagyon kényelmetlen volt, a kislányom üvöltött benne+ minden kis buckát megérzett és egyből fölébredt, ha már elszundított egy kicsit a kocsiban.

Ez az én véleményem, de lehet másnak bejött....

2011. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,még azt hozzá tenném, hogy nekünk nem az Alba volt hanem a Gemma, de szerintem márkán belül olyan nagy különbségek nincsenek
2011. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Chippolino babakocsink volt, imádtam egészen addig míg 4 hónap használat után egyszerűen fogta magát és eltört a váz, pedig a fiam csak 9 kiló volt akkor...
2011. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a Gemma teljesen más mint az Alba. Az alba csak sportkocsi, de a Gemma multifunkciós. És szerintem sok különbség van már a szerkezetében is. Várom mások véleményét is! Köszi
2011. máj. 9. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ok, Te tudod, tesóméknak Chipolino Baby Max Leoja van és ők is tervezik a cserét mert borzasztó vele a közlekedés, szintén ráz, rugózása nulla, ami persze csak akkor derül ki ha már használod, a boltba ide-oda tologatásnál (plána ha neten veszed és ki sem tudod próbálni) nem derül ki.

A chipolino bolgár márka, egy biztos, se bolgár, se lengyel, se kínai babakocsit NEM SZABAD venni, mert úgyis csere a vége!

Német, olasz babakocsit néznék inkább a helyedben (Hauck, Jane, Peg Perego stb.), használtan is már nagyon jó áron lehet venni.

De mondom, Te tudod...

2011. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!