Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradi lennék? Vagy jol gondolom?

Maradi lennék? Vagy jol gondolom?

Figyelt kérdés
Sogornőméknél a kicsi és kisfiam között 6 hét van.a kisfia olyan elvene,hogy felmászik mindenhova a kerteben leszabja a féltett (apuka miatt)virágokat,felmászik a kagyló homokozó tetejére és ott ugrál!már több helyen eltörött!tölünk kapták régebben!nem a pénz miatt,de nem lehet rá szolni hogy nem szabad?anyosom szerint ugy is csinálja!szerintem meg ez nem igaz!az én kisfiamnak is tilos vmi(nem minden),lehet hogy 15*kell elmondani de csak meg érti!ha a homokot enné,vagy bármit azt is meg engednék?tudom nem az én dolgom,de anyós mindig mondja hogy kikésziti!akkor miért nem tilt meg vmit?
2011. ápr. 9. 13:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
különben 13 hós a kisfiam
2011. ápr. 9. 13:56
 2/16 anonim ***** válasza:
mennyi idősek a gyerekek?
2011. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
13 és 15 hós
2011. ápr. 9. 13:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 2 egyforma gyerek, ennyi. Tied nem elven, másé az.

Fiam is az volt.

2011. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen normális, hogy ennyi idősen ilyeneket csinál. Elevenebb az átlagnál, de ez természetes, mert mindenre kiváncsi, mindent ki akar próbálni. Tényleg nem kell mindenért rászólni, úgyis kipróbálja előbb vagy utóbb.
2011. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az én kislányom is kezelhetetlen volt 2 éves koráig, nem minden gyerek egyforma. Az egyik gyerekere elég ha rá nézel a másikat meg agyonisütheted ,és ki hűlhet a szád a sok beszédtől, mert ezerszere is megpróbálja, nem tizenötszöri elmondásra, és egy perc nyugtod sincs tőle mert máskép rádborítja a lakást. Most két éves és egész nevelhető lett,és normális mint minden más gyerek, de eddig a szülők réme volt
2011. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szigorú vagyok, a fiaim mégis sokszor olyanok mintha neveletlenek lennének. Hiába mondom én el 15szor, akkor is elfordulok és csinálják, hiába mennek büntibe, leülik és folytatják. Most hogy már kezdenek nagyon egy húron pendülni nagyon nehéz velük, és kívülálló szemével olyan mintha nem fegyelmezném őket. Ha meg itt van valaki azért nem akarom hogy 5percenként 30szor lecsesszem őket, nekik se jó ha megalázom őket. Olyankor annyira nem szidom. De egyébként rohadtul mindegy leszidom e őket vagy sem, úgyis csinálják. 2 és 4 évesek, eleve sose voltak azok a nyugodt típusok, nálunk is rengeteg eltörött játék van. Most mit csináljak, üssem őket agyon.

Te gyermeked nyugodtabb fajta, az enyémeim még kaja közben is kalimpálnak, nincs egy mozdulatlan másodpercük se. Szóval két gyerek sem egyforma. Lehet már sógornőd is belefáradt mert az ő gyereke ilyen hiába a fegyelmezés. Addig örülj amíg nem a ti játékaitokat tori, ennyi.

2011. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja kimaradt , hogy eszik a homokot.
2011. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy neked nyugodt gyerek "jutott". Nekem 2 aktív van ráadásul lányok. Nem rosszak, csak aktívak. Minden érdekli őket, és mindent ki akarnak próbálni, még a homok-evést is. Azért határok vannak, persze, de ezek amiket felsoroltál még beleférnek a csintalankodásba. (3 és 1 évesek a lányaim)
2011. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A én fiam is ugrál midnenen és már 13 hónaposan is ugrált.Rááll a kiszékre és leugrik.Ebből tanul ha beüti magát és tényleg rosszul érzi magát,abba fogja hagyni hiába szólok rá nem egyszer nem kétszer 20x csinálja hát mit tegyek verjem meg?!Dehogy.Minden gyerek ilyen.15 hónaposan a tiéd sem lesz kivétel attól h rászolsz ugyanúgy fogja csinálni.
2011. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!