Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid-c kúpot adtam éjszaka...

Germicid-c kúpot adtam éjszaka és reggel a 10 hós babámnak, mert 39 fokos láza volt, Estefelé adhatok Mexalent?

Figyelt kérdés
Én nem akartam variálni,de most mondta a doktornő,hogy ne Germicid-c-vel húzzam le,mert abban nyugtató van,és bágyadta Babám.Elfelejtettem megkérdezni,hogy mennyi idő múlva adhatom a Mexalent.
2011. márc. 4. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
adhatsz, 6 órának el kell telnie 2 kúp között
2011. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi dokink azt mondta, 4 óránként Germicid kúp, 4 óránként Nurofen szirup és úgy , hogy 2 órával el kell csúsztatni, vagyis két óránként adok valamit a gyereknek. Hol Germicidet, hol Nurofent, felváltva.

A másikat nem ismerem, de felírom, hátha egyszer nekünk is szükségünk lesz rá. Jobbulást!

2011. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze.

Direkt jó, ha váltogatod. Egyrészt jobban is hat, másrészt nem halmozódhat fel egyik hatóanyag sem.

Nekem is most mondta az orvos, mivel 5 napig folyamatosan kellett a lázát csillapítani.

2011. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
igen adhatsz mást az a lényeg hogy más legyen a hatóanyag PL:nurofen hatóanyag ibuprofén,panadol baby paracetamol,mexalen abba is paracetamol van ugyhogy a panadol után ne add éred?
2011. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!