Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek a 2...

Hogyan öltöztetitek a 2 hónapos babátokat amikor melegebb van? Mondjuk mint a múlt héten. Ha hűvösebb van akkor még jó az overál, de ha jobb idő van mi az a köztes megoldás ami jó nekik.

Figyelt kérdés
Nekünk csak vékonyabb kocsikabátunk van,de ha rakom a babakocsiból az autóba félek,hogy megfázik.Vastagabb takarót tettem rá a babkocsiba,de így olyan körülményes őt rakosgatni.
2011. ápr. 10. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A multheten egy rovidujju bodyt adtam ra es nadragot pulcsival (szabaido, az kenyelmesebb), persze zoknit es kocsicipot (ha melegebb van, azt sem) es vekony sapit. Estefele, mikor huvosebb lett, betakartam nyari takaroval.
2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is autoztunk multheten pl., akkor betakartam a takaroval, mig kiszedtem. De volt olyan jo meleg is, hogy anelkul.
2011. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!