Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek volt olyan hogy a...

Kinek volt olyan hogy a babája elöször nem fogadta el a cumisüveget utána mégis?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz a kislányom és mindig kilökdösi a cumisüveget a szájából. Próbálgassam? mennyi idő még tudja mit csináljon vele?
2011. ápr. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig a lányom csak anyatejes volt. Addig is próbáltam (mások okossága miatt, amit már megbántam) neki néha a teát, de nem is kellett neki, meg a cumisüveggel sem tudta mit csináljon. Hozzátáplálás kezdésekor itattam pohárból is, próbáltam az üveget is. 7 hós volt mire tudott belőle inni. Azért adtam aztán neki cumisüvegből, mert abból többet ivott, mint pohárból.
2011. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvosi javaslatra (mivel terhes lettem a kistesóval) csak anyatejes, szoptatott babámat kevesebbszer kéne szoptatnom.

Tehát a 6-7 alkalomból kb 2-3szor tápszert kap.

Először üvöltött a cumisüvegtől, de most már kb. 2 hete szépen megy a szopi és a cumisüvegből való táplálás is együtt. Plusz még próbálkozunka hozzátáplálással.

Érdemes többféle cumisüveget próbálni, nekünk a Dm-es babylove jött be.(tejes, 0-6 hós korig)

5 hós múlt a babám.

2011. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

babám 6 hónapos, de nem fogadja el a cumisüveget.Mondjuk nem is erőltetem, inkább pohárból itatom.

Szerintem ha nem szükséges, akkor nem kell rá megtanítani.

2011. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig se a cumit, se a cumisüveget nem fogadta el, nem tudta, mit kezdjen vele. Aztán azóta mindkettőt, bár cumit csak ritkán, és ha nagyon balhézik, nem kell neki az sem :-) Vettem NUK-os női mell alakú cumisüveget, és az tetszett neki, azóta iszik abból is, és normál cumisüvegből is.
2011. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!