Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól bicikliztetek a...

Mikortól bicikliztetek a bababával? Mekkora távokat tettetek meg?

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hónapos, és szeretném megszerettetni vele a sportolást. Arra gondoltam, kerékpárral tennénk kissebb túrákat. A sétálást már elég jól bírja, egész nagy távolságokat megteszünk együtt. Imád mozogni, zsizsik, egész nap meg sem áll. Mire készüljek? Olyanok válaszát várom, akiknek van tapasztalatuk ez ügyben, nem csak találgatnak.
2011. ápr. 10. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kb 1 évesen
2011. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

16 hónapos kora óta.

Mentünk volna már előbb is, de mostanra gyűlt össze a bicaj ára. :-)

Mi falun belül nagy túrákat teszünk, hosszabb távra majd akkor megyünk, ha az apjának is meglesz a bicaj.

Szereti nagyon, pedig ő is egy sajtkukac.

2011. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most 11 hós!1 hónapja biciklizünk mita bejött a jobb idő!Eleinte csak az utcába toltam majd mindíg messzebbre merészkedtem de mondhatom,hogy csak én voltam nagyon óvatos mert ő is imádja pedig ő is amúgy egy sajtkukac!Igazából azt mondják,hogy onnantól viheted ha már tud biztonsággal egyedül is ülni illetve felülni!Így most mi játszótérre megyünk ott átrakom a hintába illetve cszdázunk,ül az ölembe és úgy csúszunk vagy eltekerünk egy barátnőmékhez!Igen boltba ide-oda tényleg csak akkor indulhatsz el ha már tud állni,menni!De nekem volt már,hogy eltekertem a Spárig,ott átraktam a bevásárlókocsi ülő részébe!Egyszóval nagyon szereti ő is és én is!Végre egy ki mozgás a hosszú tél után!
2011. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapja, akkor volt 1 éves. Az első utunk a játszótérre vezetett. Gyalog (babakocsival) messze van, biciklivel ripsz-ropsz odaértünk. Mi is kertvárosban lakunk, nem messze a Duna parttól. Szerencsére itt sokan viszik a babájukat biciklivel, nem számít látványosságnak.:)

Lányom úgy ahogy élvezzi, de sokkal inkább azt ha valahova odaérünk és lehet homokozni, kavicsozni, rohangálni. Visszaülni már kevésbé akar, olyankor megy a hiszti.

Még annyit, ha hepehupás úton megyünk, azt nem szereti, végig nyafogja.

2011. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10 hónaposan bicajoztam vele először,márciusban. Egész nyarat végigbicajoztuk, most lesz 2 éves.
2011. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

de jó ezeket olvasni...

én mostanában (13 hós) akartam elkezdeni, de mivel jön a hugica, így halasztottam :)


De már nagyon mennék, mert én régen is sokat bicajoztam.


de úgy mentem már, hogy mei taiban magamra kötöttem a lányomat, és 10-20 percet tekerte

2011. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bízom benne, hogy a csöppségem is élvezni fogja, már csak a rossz idő múlását várjuk, a canga, bukó, ülés már készen áll. :-)
2011. ápr. 14. 08:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!