Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk babalátogatóba?...

Mit vigyünk babalátogatóba? (4 hetes kisfiú)

Figyelt kérdés

Húsvétkor fogunk menni babalátogatóba, mert csak akkor tudunk eljutni hozzájuk. Mit gondoltok, mit vigyünk? és ilyenkor milyen értékben szoktak vinni ajándékot?

Amire én gondoltam a babának:

-pelus

-rugi

-pléd

Eddig ennyit szedtem össze, godoltam h csinálok "pelenkatortát" ( [link] ), ti örülnétek neki?

Az anyukának pedig:

-gyümi

-virág

Ti minek örülnétek? Mit kaptatok aminek örültetek?

Előre is köszönöm a segítségeteket:)


2011. ápr. 10. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Pénzt.

Ez a legjobb,azt veszel a babának amire szüksége van.

Nálunk szinte mindenki azt adott.

Ezenkívül a pelenka ami szóba jöhet,de ahhoz tudni kell a márkát,milyet használnak.

Virág felesleges szerintem,süti kaja féle is mert sok kismama felszed plusz kilót és akkor nem igazán jó a sok finomság.

2011. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Természetesen a pelenkát megkérdezzük!

És mennyi pénzt szoktak ilyenkor adni átlagosan?

2011. ápr. 10. 22:21
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha első baba, akkor bármi jól jön (szerintem).

Nem rossz a pelenkatorta, csak tudd, hogy milyen pelust használnak.

Mi is kaptunk ruhától kezdve játékig mindent.

Ami nagyon bejött a gyereknek, az a textil könyv.

Valamint kaptunk még Libero pelenkázó alátétet (dm-ben is kapható), ezt nagyon szeretem, jó dolognak tartom!

2011. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Rokonok változatosan adtak:)15-20.000 ft-ot.

Barátok 10.000-et.

Nem vagyok anyagias,de sok olyat is kaptam amire nem volt szükségem:S

Igy jött hogy a pénz a legjobb.

2011. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítetek,hasznos válaszok, várom még!:)
2011. ápr. 10. 22:28
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekünk senki nem adott annyi pénzt babalátogatásnál, mint az utolsó írja. A rokonok ok, de a nemrokon biztos nem adott 10000-et, de nem is vártam el. Mi általában ruhácskákat kaptunk, esetleg valamilyen aranyos játékot, nekem többnyire virágot hoztak. Ha én mentem látogatóba, szintén ruhát vagy játékot vittem, az anyukának meg virágot. A pelenkatorta sem rossz ötlet, de ahhoz tényleg tudd, hogy milyen pelus, azon belül is melyik méret a befutó.
2011. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi ruhát,plüsst,kis könyvet kaptunk barátoktól. Eszembe sem jutott,hogy pénzt várjak. Én csokit,kekszet,gyümölcslevet kaptam.
2011. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

22:36 hidd el nekem sem a pénz lebegett a szemem előtt,de annak vettem a legnagyobb hasznát.

Nem az 5. plédnek,vagy a napi 4 tortának,vagy a virágnak amire a férjem allergiás.Esetleg napi 2 tálca hidegtál,vagy 20. rugdalózó,amit sosem adtam rá mert mindenünk megvolt már és mire sorra került volna a kapott ruha kinőtte.

Nagy a rokonság és a baráti társaság is,10.000-et adtak a férjem barátai,dehát ugye férfiak mit vegyenek egy picinek,inkább pénzt kaptunk tőlük.

2011. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mi popsitörlő kendőt, pelust, és ruhákat kaptunk.
2011. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy rokon, barátnő, vagy nagyon jó barátnő...

Csak egy ötlet: nekem nagyanyám pl. hozott 30 (házi) tojást, ill. 2 fagyasztott kacsát. Lehet, hogy másnak ez furcsán hangzik, de én nagyon örültem neki.

2011. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!