Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékötleted van egy...

Milyen ajándékötleted van egy 9 hónapos kisfiú névnapjára?

Figyelt kérdés
A keresztmamája vagyok, de anyagilag elég rosszul állok jelenleg.
2011. okt. 7. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg valami zenélős játékot vehetnél, azt szeretik a picik. A Tescoban van játék babatelefon, vagy első zongorám (csiga alakú), ezek kb. 1500-2000 Ft-ba kerülnek és sokat bírnak. Vagy itt az első játék:

[link]

Bár nem tudom, mennyit szántál rá. Ha kevesebbet, a Wadernek vannak kisautói, kisvonatai 300 Ft/db áron.

2011. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, könyv: A vidám pöfivonat.


Az én lányom kedvenc lapozós könyve, nagyon kedves kis története van, rímelős:


"Azt mondja a születési anyakönyvi kivonat

Anyja-apja neve gőzős, az enyém meg kisvonat.


Pöfivonat, így hívnak a gyerekek

Úgy érzem, hogy erre büszke lehetek.


Három vagon, egész vagyon.

Ez az amit cipelek.


Felelősségteljes munka,

dehát vannak sikerek.


...."


Bookline-tól vettem, párszáz Ft. A lányomnál annyira kedvenc (és az volt már 9 hónaposan is), hogy ha elkezdem mesélni, már megy is a polchoz, és hozza a könyvet. (13 hónapos)

2011. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :) jöhet még!

5000 Ft.-ból tudok vásárolni.

2011. okt. 7. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, de nyugodtan kérdezd meg az anyukát, mert én pl. a lányom szülinapjára a gondozásához szükséges cuccokból kértem, ha nagyszülők, barátok akartak venni valamit. Egy popsitörlő csomag nem olyan drága, viszont nagyon jó, ha az ember 3-4 helyről kapja ajándékba, elég sokáig elég, és nem kell vennem egy ideig. Szóval van amikor a praktikus jobb, mintha valami ajándékot kapna, főleg, ha még ilyen kicsi.
2011. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!