Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem iszik kevés tápszert?...

Nem iszik kevés tápszert? Kisfiam 10 hónapos naponta 250ml tápszert iszik meg azt is éjjel amikor felébred, napközben nem fogadja el. Nem kevés ez? Hasonló cipőben ki van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem éjszaka egy ennyi idős babának nem kell ennie....

vmi mással próbálkozz beszélj a védőnővel a kisfiadnak felvan borulva teljesen a bioritmusa meg a táplálkozása.

2011. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb. ennyit ivott meg 10 hósan, és ő is csak éjszaka fogadta el. 11 hósan leszokott az éjszakai evésről, ezért a védőnő tanácsára tejpépet kapott reggel és este a tápszer helyett, de ezt is csak kb. 2 hónapig volt hajlandó megenni. Most 14 hónapos és a tejet próbálom neki bevezetni.
2011. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem a védőnő azt mondta az éjszakai evésről, hogy adjam neki a tápszert éjszaka nyugodtan amíg megissza, mert az is jobb, mintha nem inná meg se nappal, se éjjel.
2011. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!