Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fontos, hogy...

Szerintetek fontos, hogy megfordítható ülésű legyen a babakocsi sportrésze?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy menetiránynak háttal is lehessen rögzíteni.
2011. ápr. 11. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Általában a tolókar átfordítható .. ilyen ülésáthelyezős babakocsiról még nem hallottam de a lényeg ugyanaz. Lehet veled szemben is a baba amig kicsi és aztán nézegethessen is.


Igazándiból meg lehet lenni nélküle.

2011. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Épp nem létfontosságú, de jó. Főleg tavasszal és nyáron, ha a gyereket vágná a Nap, akkor úgy teszed fel, hogy neki jó legyen.
2011. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez az egyetlen hátránya a babakocsim sportrészének. A mostani modellek már ilyenek, az enyém sajnos még egy irányú. Egyébként a legjobb ha a tolókar fordítható át..például ha nagy szél fúj akkor csak megfordítod és jobb ha hátulról kapja mert úgy védi a babakocsi..
2011. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk olyan van, amire a három tartozék (mózes, bébihordó és sport) menetiránynak szembe és háttal is feltehető, tehát nem a tolókar fordítható ide-oda.

Amíg a mózest használtuk, azt menetiránynak háttal tettem fel, tehát én belelássak a babakocsiba, aztán egy ideig bébihordóval jártunk sétálni, azt így is és úgy is használtuk, aztán amikor a sport részt kezdtük használni, azt már csak menetiránynak szembe raktam fel, tehát a gyereket hagytam nézelődni.

2011. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem újszülöttről van szó, hanem sportkocsiról, amiben nagyobb korában tolod, akkor sztem tök mindegy. Ha már ül a gyerek, akkor nem süt úgy a szemébe a nap. Egyébként meg napellenzővel simán megoldható a probléma bármikor.


Nekem pl. nem is igazán tetszik az, hogy a gyerekem nekem háttal van a sportkocsiban, amikor tolom, mert beszélgetünk út közben, és nem látja a számat, arcomat, én sem az övét. Viszont jobban kilát előre, és tud nézelődni.

De még nem is láttam olyan sportkocsit, amin lehetett volna állítani a karon. Vagy csak nem emlékszem rá.

2011. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg nagyon fontos. Én ezért cseréltem le a babakocsinkat. Mivel a mózest 3-4 hósan kinőtte a lányom és utána még kicsinek találtam ahhoz hogy kifelé legyen fordulva főleg ha elaludt. Hiába a kukucskáló ablak a kupolán (ha van) azzal az arcát pont nem látom).

Ha fúj a szél vagy esik és bevágna neki (esővédő dacára) vagy szembe süt a nap, akkor is nagyon praktikus.

Egyébként nagyon sok ilyen babakocsi van már a 3 funkciósak szinte minden márkában ilyenek.

(pierre cardin ps682, 692 bébé confortok, titi triton, bertoniból több is, quinny-k stb.)

2011. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a babakocsi kiválasztásánál két fontos szempontom volt:legyen 3 funkciós és állítható legyen a tolókar.Sikerült is ilyet venni.A szél meg a nap miatt nagyon hasznos, ha tudod forgatni.Viszont én ha csak tehetem úgy tolom, hogy a gyerek felém legyen.Sose értettem azokat, akik úgy tolják a kocsit, hogy nem látnak a kicsire.Míg pici,bármikor visszabukhat és akár meg is fulladhat, ha nem veszik észre időben.De ha nagyobb,szerintem akkor is biztonságosabb úgy.Sose láttam még akkora anyukát,aki elfogta volna a kilátást a gyereke elől :)
2011. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom, hogy nézitek-e még, de lenne még egy kérdésem.

Szerintetek mennyit ér egy ilyen babakocsi:

[link]

Megfordítható és dönthető a sport rész, lehet hozzá csatlakoztatni mózest és hordozót, állatható a lábtámasz. Egy Ferrarisat láttam hasonlót az hordozóval együtt kb. 70e. Ez ér 50ezret? Nem használta.

2011. ápr. 11. 13:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok béna, de nekem nem jön be a kép. :(
2011. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Szinte pont ilyen, csak nem Ferrari és hordozó nélkül van.

2011. ápr. 11. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!