Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a babakocsira napernyő...

Érdemes a babakocsira napernyőt venni? Nem csavarja el a szél, vagy mittudomén?

Figyelt kérdés

Uv-szűrőset, vagy simát?

A babakocsinknak nem átfordítható sajnos a karja, így a babámnak belesüt a nap a szemébe, és gyűlöli, ordít. Eddig odacsiptettem pelust, de mostmár ül, és nézelődni akar, nem tűri a pelust...vegyek? Ne vegyek? Mire figyeljek? Világosat, vagy inkább sötétebbet?


köszi


köszi


2011. ápr. 11. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
kell. nagyon hasznos, nyáron mikor nem tudtok árnyékban sétálni, nem főzöd meg a babád ;)
2011. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem a napernyő nagyon szar volt:(((!Mert is kis szél is kitekerte+ahogy egy kicsit fordultunk már nem is jól állt,így igazgathattam,akkor vettem egy ilyet!


[link]

2011. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Kedves második válaszoló!


Ez egy textil-valami gumival, amit ráerősíthetek a babakocsi eredeti tetejére?

Meg ha szemből süt a nap, akkor nem süt alá? Mert az eredeti tető is elég jól előre húzható, de mégis alásüt...

2011. ápr. 11. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,gumis valami...

nekem nem süt alá,bár attól is függ,hogy mekkora baba???

Mert az enyém már ül,de fekvő babát még ezalatt is sütne...

2011. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha, köszi, megnézem..ül már, de ha alszik?? Na, mind1, megnézem majd élőben, köszi szépen.
2011. ápr. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!