Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová vigyem a babámat/milyen...

Hová vigyem a babámat/milyen orvoshoz /ha anyagcsere zavarra szeretném kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Ha konkrét orvost tudna valaki ajánlani ,azt nagyon megköszönném!Pesten vagy Szegeden.
2009. márc. 2. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudok neked orvost ajánlani de az biztos hogy elősször vért vesznek a babától és az alaján indítják meg (ha szükség van rá)a további vizsgálatokat.Ezt a gyerekorvosod is megcsináltatja.Mi is így voltunk vele.
2009. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek endokrinológus-diabetológushoz kell vinned.

Orvost én nem ismerek, de itt találsz infókat, írhatsz nekik.

Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság

Cím: SE II. Belgyógyászati Klinika (1088 Budapest, Szentkirályi u. 46.)

E-mail: endokrinologia@doki.net

[ www.endokrinologia.hu ]

2009. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!
2009. márc. 2. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:

dr László Aranka,szeged.(SZOTE)

megkérdezhetem mi a baj?mi nála voltunk fiammal aki leukodystrophiás.igaz 10 éve de ugytudom még dolgozik

2009. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából senki nem tudja megmondani.Nagyon nehezen táplálható,és a múlt hónapban már teljesen táplálhatatlanná vált.Kórházba kerültünk,szondával etették és infúziót kapott.Arra gyanakszanak hogy tejérzékeny.Két hét után elkezdett szépen enni,hazahoztam és 2 napja megint nem akarja elfogadni a kaját.Soha nem kapott még se tejet se tojást se szóját.Semmit a tápszeren a zöldségeken,és almán banánon ,őszibarackon kívül.Már úgy érzem megőrülök,soha nem éhes,nem fogad el folyadékot,és senki nem tudja megmondani mi a baja!
2009. márc. 2. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?én fiam 4 hónapos kora körül maradt el a mozgásfejlődés,aztán utánna kb 8 hónapos korában kezdődtek a táplálási nehézségek,izomfeszülés stb.mi is állandóan rohantunk a korházba infuzio,szonda stb.megértem a helyzeted.fejlődésneurologiárol küldtek szegedre a drnőhöz.3 hét bennfekvés,különféle vizsgálatok köztük dns is megadta a választ a diagnózisra.próbáld meg felvenni a kapcsolatot a doktornővel,vagy ha nem vele de mindenképp sürgesd a kivizsgálást.mert lehet hogy nem nagy a baj de ha időben nem kezelik lehet nagyobb.nem akarlak megijeszteni csak ha te nem teszel valamit sok orvosnak mindegy...ha tudok segiteni vmiben nyugodtan irj privit akár.
2009. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!