Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos, extra siros babat...

6 honapos, extra siros babat hol lehet kivizsgaltatni Budapesten, hogy megtudjuk mi baja?

Figyelt kérdés

Haziorvoshoz nem tudunk menni,mert kulfoldon elunk,most megyunk haza 2 hetre.

koszi


2011. jún. 10. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Madarász utcai Heim Pál Kórház, és ajánlom Dr. Csépány Ágnest. A mi extrán sírós babának ő vizsgálta ki, és nagyon rendes volt.

Neten nem nagyon jön be semmi a dokinéniről (csak valami fogorvos, de az nem ő elvileg), így inkább hívd fel a kórházat és kérdezz rá, mikor rendel.

Kislányomon sok vizsgálatot elvégeztek, nem hagyták ránk a dolgot - máshol csak azt kaptuk meg mindig, hogy türelem, majd elmúlik...itt viszont nagyon kedvesek és alaposak voltak. A sírás bár nem múlt el egyből, de enyhült a lányom szenvedése (kiderült, hogy a hasfájás mellé refluxos is volt).


Madarász utcai telephely 1131 Budapest, Madarász Viktor utca 22-24.

(06-1) 450-3700

2011. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova mentek de szerintem a Heim Pálban ( Nagyvárad tér mellett van, Sote 1-2 gyerek klinikája, Betesda. De van valami panasza a babádnak? Súlya nem nő, hány, fájdalma?
2011. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az elég komoly panasz volt, hogy napi 10 órát bőgött egyhuzamban. (első voltam)
2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! 2 honappal ezelott egy csupamosoly edes baba volt,aki mindig jokedvu,mindenkire mosolyog,5 hetes kora ota atalussza az ejszakat. Viszont nem tudom mi tortent vele 2 honapja. :( hetfotol-vasarnapig,ebredestol-lefekvesig allandoan rinyal. Direkt nem ugy irtam,hogy sir,mert ez nem az az igazi babasiras,joval inkabb hiszti. 5 percet sincs el maganak,se fekve,se olben,se egyedul,de meg ugysem,ha jatszok vele. Ha viszem magammal mindenhova a hordozoba,akkor is 5 perc utan megy a rinya. Raadasul mostmar ejszaka is kezdi. Itt van pl a ma ejszaka. Hajnal 3/4 2 kor felkelt rinyalt..porog-forog a kisagyban,nem hajlando visszaaludni. Cumit beteszem,3 perc csond,kikopi,rinya megy tovabb. Aztan vegul kivettem,mondom megetetem,evett 3 kortyot,rinyal tovabb..viszatettem a kisagyba,utana visszaaludt. Raadasul ez meg egy jo ejszaka volt,mert ujabban minimum 3x-4x felkel. Lenyeg a lenyeg,nem tudom miert fordult igy ki magabol es fingom nincs,hogy mit kene vele csinalni. :( Par napja kicsit mintha kevesebbet is enni,de a sulyaval meg nincs baj.
2011. jún. 10. 12:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnál reflux és következményes középfülgyulladás okozta a sírást.

Persze volt,hogy bevittem az ügyeletre a fülét nem is gyanították,a bukások számára sem kérdeztek rá.

2011. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A madarasz utcai korhaz honlapjan azt irjak,hogy vagy a haziorvosnak kell beutalot adni,vagy az ugyeletnek. :(
2011. jún. 10. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi nem kaptunk beutalót, odamentünk és megkérdezték, hogy van-e beutaló, mondtam, hogy nincs, de hát nagyon sír a baba és jaj..., szomorúan néztem, és persze nagy kerek szemekkel, és szó nélkül fogadtak!

Pedig még az ügyeletre sem mentünk!

De ha gáz lenne, menj az ügyeletre, az is ott van, tehát egy kalap alatt le lehet tudni!

2011. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a háziorvos azt mondta, hogy nincs semmi baja a gyereknek, ezért nem küld minket tovább, nem ad beutalót! Hát muszáj voltam valahogy kicselezni őt, így fogtuk magunkat és csak besétáltunk a kórházba, ahol persze nagyon normálisak voltak és ki is derült ugye, hogy baj van, úgyhogy ennyit a házi gyerekdokiról.
2011. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami kajától?

Barátnőm kislánya fruktóz érzékeny, hónapokig ordított, mire kiderült, hogy az alma a legdurvább allergén nála.

2011. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
huhh..hat nem tudom.pont ezen gondolkoztam,mert szinte allandoan hasmenese van,de ha csak tapszert kap akkor is.
2011. jún. 10. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!