Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák, mire kell...

Kisfiús anyukák, mire kell figyelni a kisfiúk pelenkázásánál, más-e, mint egy kislány?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután tisztába teszed a kukacát emeld fel és ott is töröld át jól, ezután a kukija álljon lefelé (6óra):)
2009. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nikcsi ***** válasza:
100%
Nagyon jol irta az elottem valaszolo, le kell hajtani a kis futyiet, en is csak akkor tanultam meg, mikor kipisilt joparszor. :)
2009. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lanyom meg nem volt, egy fiam van.

En annyit teszek , hogy a kukacot lehajtom, mert egyebkent kifolyik a pisi oldalt es ha hosszabbnak nez ki a pelusozasi ido, akkor egy vattapamacsot (kakatakaritas miatt), akkor egy vattapamacsot rakok ra, mert neha ilyenkor pisil es akkor jon sugarban mindenhova.

Popsitorlovel nem csak a feneket, hanem a futyi tovet, tetejet is letorlom, a zacsi alatti zugokat is nagyon finoman attorlom. Kremezni en csak kaki utan szoktam, valamint az ejszakai hosszu alvas elott, akkor mindenhol kremezem sudocremmel, de csak nagyon vekonyan kell es ugy bele kell masszirozni, hogy szinte eltunjon a krem. (Bar gondolom ezt kislany eseteben is igy kell.)

Furdeskor en a bort nem huzgalom meg, mert a mi orvosunk azon az allasponton van, hogy meg nem szabad, de mas orvos meg epp az ellenkezojet mondja, szoval ezt mindenki a legjobb belatasa szerint tegye. A fiam harom honapos, nekem azt mondta, hogy egy eves koraig ne nyuljak hozza, csak annyira mossam ki furdeteskor a fitymanal, amennyire elerheto.

2009. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen :) Álljon lefelé különben oldalt kipisil. Nekem két lány után egy fiúcska született, azt hittem nem fogom tudni. De hamar beletanulsz :)

4 hós manó anyukája

2009. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem ma 3x pisilt le a manó és 2x öltöztettem át. Úgy látom, ezt más is átélte. :)

A vattapamacsos megoldást megfogadom, eddig csak popsitörlő kendő odarakása sikerült villámgyorsan. :)

2009. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már biztosan menni fog! :-)
2009. márc. 2. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen határozottan lefele,mert tapasztalta a fal..minden,hogy képes oldalra is kipisilni :-))

Ő enyhe fitymaszűkülettel született,és azt mondták,amíg a bőr engedi,óvatosan lehet húzogatni-és határozottan javul a kukika.

4hónapos

2009. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso hozzaszolonak: ajjaj, persze, hogy massal is elofordul.

Nekem mar a korhazbol hazaerkezes utani elso pelusozasnal szembesulnom kellett ezzel a pelusozassal. Faradt voltam, igy az agyon pelenkaztam (naivan), mivel elso baba, igy nem is voltam valami villamkezu. Kozben elkezdett pisilni es eleg mokas volt, mert ahogy elkezdte es kozben agaskodott fel a kukija, akkor ugy nezett ki, mint egy elszabadult slag. En a gyerekkel szemben ultem, igy elsokent az en hasamra pisilt egy csikot, majd maga mellett el balra kitert az iv, korbement az egesz testen felvele es a jobb vallanal maradt abb. Konkretan a baba korul felkorivben volt a pisicsik. Szerencsere ra egy csepp sem ment, de mi ugy le voltunk dobbenve a ferjemmel, hogy semmit sem raktunk oda, csak vegigneztuk... Azota hasznalom a vattapamacsot, ha esetleg van pisi, akkor az a nagyreszet magaba szivja es nem hagyja a pici "slagot" elszabadulni. :-)

De furdetesnel meg mindig gyakran van szokokut...

2009. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kozben uj valasz jott. Akkor utolso elottinek.
2009. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg tudnak érdekes dolgokat produkálni, kisfiam a hátán fekve pár hetesen belepisilt a fülébe:D
2009. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!