Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ilyen vtech labdája a...

Van ilyen vtech labdája a babádnak? Szereti?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondolok.

Ez jobb ugye, mint a mászó micimackó?


2011. ápr. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos. Nekünk van mindkettő, de a mászó micimackó magasan veri a labdát! Vagyis verte, mert szegény annyit volt nyúzva, hogy most már alig moccan! :)
2011. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van,eleinte félt tőle,kb.1 éves kora után már nem.Amugy a zenék,hangok miatt az agyadra fog menni egy idő után.

Mennyi idősnek szeretnéd?

Mászó micimackónk is van,de minek???? Egyik gyermekemnek se tetszett,felesleges pénz kidobás volt.

2011. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én mikulásra vettem a lányomnak,akkor volt 7 hónapos.Imádja azóta is nagyon!Hivja a labda,megy utána,játszik vele.Én örülök hogy megvettem,nagy kedvenc nálunk.Bár igaz,néha tényleg sokat énekel:))Szerintem vedd meg.
2011. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

9 hónapos lesz a babám és motiválni kell a mászásra, mászásra. Sima labda nem kelti fel az érdeklődését, én szoktam csalni ide-oda, de az sem sokáig válik be.

Ezért lenne jó valami ilyesmi.

A mászó mackót kicsit drágának tartom ahhoz képest, hogy nem sok funkciója van, a labda ára elfogadható használtan, az új ebből is nagyon drága, használtat meg alig találtam. Ennyit megér szerintetek?

Ezek szerint nem egyformák a babák, lehet, hogy a fiamnak egyik sem tetszene.


Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 12. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Megéri szerintem,mert bolbtan 7 ezer ft.Én is a tesz- veszen vettem ennyiért.Próbáld meg,ha nem válik be eladod.Mondom az én lányom imádja hónapok óta,mindennap játszik vele.
2011. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!