Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdtétek el az 1 éves...

Hogy kezdtétek el az 1 éves babádnak a tejet?

Figyelt kérdés
Egy éves lesz a lányom jövő hónapba, és el szeretném kezdeni a 3, 5% tejet adni neki.
2011. okt. 21. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 1,5 éves koráig csak 2/3-os tehéntejet ivott,mert én tejérzékeny vagyok és féltem hogy ő is az lesz...hála az égnek nem lett! Egy liter tejbe 2dcl vizet és 1 evőkanál cukrot tettem és igy forraltam fel.
2011. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én felesben adtam eleinte,aztán pár hét után már rendesen.Ha házi tejet adsz azt fel kell forralni.
2011. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tartós tejet is fel kell forralni? Néha szoktam adni már tejet, de 1 héten max 2 szer. de úgy hogy fele tápszer fele tej.
2011. okt. 21. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a bolti tejet nem forralom fel.Egy időben vettem házi 3.5%-ost,azt forraltam csak.
2011. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tartós, dobozos tejet, ami sokáig eláll nem kell felforralni, de én nem is adnám a gyerekemnek. Én zacskós tejet veszek neki, 2,8%-ost, és az elején még forraltam, már nem.
2011. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Én először 2.8-as tejet adtam neki kb.30ml.Másnap szünet(no problem)utána 50ml és szünet.Mivel semmi problémát nem okozott ezért szépen emelgettem az adagot.A dobozos tejet nem kell forralni de a zacskós és házit jobb felforralni.Én inkább megvettem a cserpes tejet abból is a 3.5-öst.Szereti nagyon a fiam,reggel és este ezt issza már.13 hós.
2011. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy 10 ml-enként emeltem az adagot. Mondjuk 11 hónaposan már táperes volt a kislányom. Ha láttam, hogy nem lett tőle baja másnap 20ml, és így tovább.

Kövezzetek meg nyugodtan, de én dobozos tejet adok neki immár másfél éve...baja nincs:)

2011. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17: 42es miért köveznének meg? Én is dobozos tejet fogok neki adni csak 3,5set mi is azt iszzuk, nagyon szeretjük.
2011. okt. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!