Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy jobban szereti...

Létezik, hogy jobban szereti a tápszert, mint az anyatejet?

Figyelt kérdés
Kisfiam főként anyatejes, szopizik, és a napközben lefejt tejet is megkapja. Este viszont semmi nem elég, és kap 30-60 g tápszert. A tejet nyugodtan issza, a tápszert viszont olyan mohón, hogy félrenyel, folyik a szája szélén, és ha elfogy, mindig sír egy picit. Létezik, hogy a tápszer jobban ízlik neki?
2011. ápr. 12. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Az én babám is mohóbban eszi a tápszert - igaz, most már csak azt kap. De amikor kapott még lefejten is tejet, azt nem ette ennyire.
2011. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
igen.mivel a cumiból könnyebben megy,mint a ciciből,így nem kell neki erőlködni
2011. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lefejt anyatejet is cumisüvegből kapja, naponta egy alkalommal, és azt nem eszi ekkora élvezettel. :)
2011. ápr. 12. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:

A lefejt tejet is ciciből kapja, kedves második????


Igen, létezik, a kisfiam is ilyen volt. Én összekevertem a tápszert és a lefejt tejet, így nem volt gond utána.

2011. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sorry rosszul értelmeztem a kérdést:):)
2011. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is így kapja, én is úgy vettem észre, a tápi jobban csúszik. Ha tejet akarok neki adni, hagyok pár percet, amíg felhergeli kicsit magát és utána gond nélkül mindent beszippant, nincs cumikiköpdösés. :)
2011. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De érdekes! Egyébként pont ezért sem szeretek tápszert adni neki, mert borzalmasan csúnyán eszi! Utána aztán lehet böfiztetni egy jó ideig, mert rengeteg levegőt nyel. Csak erre tudtam gondolni, hogy jobban ízlik Neki, de akkor ezek szerint nem gondoltam rosszul... Köszönöm szépen Nektek a válaszokat!!!
2011. ápr. 12. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem anno erről a védőnőt. Azt javasolta, próbáljuk elkerülni a tápszeres pótlást, mivel úgy rá tudnak kapni, hogy nem kell majd neki az anyatej. Az enyém el sem fogadta a tápot:( Nyilván amelyik szereti, azért eszik többet belőle, mint anyatejből, mert jobban ízlik neki.
2011. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam én is elkerülni, sajnos eddig tartott. Mindent kipróbáltunk, de stagnál a tejem mennyisége már egy hónapja: se több nem lesz, se kevesebb. Mindegy, azzal vigasztalom magam, hogy minimális pótlásra van szükség, és hála istennek a tejet is elfogadja. Csak gondolom az újdonság élménye... :)
2011. ápr. 12. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!