Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idösen vittétek ki a...

Mennyi idösen vittétek ki a babátokat elöször a levegöre miután megszületett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hétfőn szültem Vasárnap jöttünk haza és az utána levő hétfőn már sétáltunk ö márciusi baba


13h anyukája

2011. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 hetesen, nyáron jól bebugyulálva:D 3 hetesen már boltoltunk is. Nyugodtan vidd ilyen helyekre, hogy erősödjön az immunrendszere. Sokan nem merik vinni boltba a babát, nehogy elkapjon valamit. Nem fog:D
2011. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első babám Augusztusi őt már hazajövetel után,pár nappal.A második novemberi őt kb két hetesen vittem.20 percekkel kezdtük,pár hét után órákig sétáltunk jó nagyokat aludtak közben.
2011. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hetesen, pár percre az erkélyre januárban.

kb. 3 hetes volt, amikor először sétálni mentünk.

2011. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 hetes volt amikor hosszabb sétára indultunk. Február közepi baba. 2 hetes korától pár percekre kivittem az udvarra.
2011. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 nappal azután, hogy hazamentünk a kórházból. Utána rendszeresen jártunk ki. Sok anyuka nézett ferde szemmel miatta. Azóta se volt soha beteg, pedig ma már 3 éves.
2011. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.a kérdésem lényege az lett volna hogy én kivittem a babát 10 naposan kb 20 percre.rengeteget volt beteg,és nem tudom hogy ennek köszönhetö e vagy sem.van 1 növére ö oviba jár kiscsoportos.ö is mindig beteg pedig ot nem vittem ki csak 5-5 percre mikor pici volt
2011. ápr. 12. 11:25
 8/13 anonim ***** válasza:

1 válaszadó vagyok


Szerintem az nem mérvadó hogy kislányod betgeseb :) Kislány az óvodába hamarabb haza viszi a bacit mint ha a levegőn sétál sztem :)

2011. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ennek köze hozzá. Nekem a védőnő is azt tanácsolta, hogy menjünk minél hamarabb. Szüksége van a levegőre. Sőt ha betegek voltunk is mindig azt mondta, hogy a levegő nem árt.
2011. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Két hetesen. Február közepén született. Azért én nem javasolnám, hogy néhány hetesen boltba vidd. Előtte szoktatni kellett, mivel akkoriban még elég hideg volt. Először szellőztetett szobába vittem, majd az erkélyen levegőzött és utána vittük ki. Mindennek a fokozatosság a lényege!! És egy picinél ez hatványozottan igaz. Legalábbis szerintem. (Lehet, hogy a második gyereknél már nem lennék ennyire elővigyázatos.)
2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!