Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mindent félreteszünk...

Ha mindent félreteszünk anyagi problémát, és egyéb okokat, kinek hány gyerek lenne a szíve vágya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

2ből 2megvan.

Nem az anyagi oldal a gond, de csak két kezem van:)

És egyre sem mindig elég.

2011. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nagy családból származnak a szüleim és én is szerettem volna még lány koromban 8 gyereket.1 már van és tervezem a másikat is de többet nem akarunk pont az általad említett okok miatt.De 8 gyerek annyira jó lenne,10-en ülnénk az asztalnál meg minden álom édes álom.
2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Lanykoromban 3 gyereket kepzeltem. Kesoi ferjhezmenes, kesoi szulesek miatt maradok ket gyerkocos anyuka. De igy is boldog vagyok. Igazabol lehet, hogy 3-ra mar nem is lenne annyi erom, idom, mert a ferjem csak este jar haza. Igy is neha ugy erzem nem tudok mindegyikkel kello idot foglalkozni.
2011. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
3-at szeretnék a férjem 1-et, az arany közép a 2, így valószínű nem lesz 3,ha csak a következő terhességem nem lesz ikres (ami lehetséges, mert nem is egy van a rokoni ágon :)),tehát ha minden jól megy akkor összejön az álmom.Ha nem az se baj. 1Kisfiam van eddig.
2011. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha félreteszek mindent, én akkor is csak 2-t szeretnék.Két gyerekről tudok gondoskodni, bármi történjen.Nekem a 3 már sok, nem tudnék úgy foglalkozni velük, ahogy szeretném.
2011. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Legalább négyet szeretnék. De inkább többet. :) Sajnos anyagilag nem engedhetjük meg egyenlőre, hogy kiessen a fizetésem, úgyhogy még az elsőre is várnom kell. :(
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!