Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mirelit meggyből főztem a...

Mirelit meggyből főztem a babámnak, elég sok maradt, lefagyaszthatom?

Figyelt kérdés
Mert a meggyen az áll, hogy újrafagyasztani tilos. Most akkor hogy is van ez?
2011. ápr. 12. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mit főztél belőle. Szerintem lefagyaszthatod, hisz nem hús. Általában minden mirelitre ráírják, hogy felengedés után visszafagyasztani nem szabad. De akár meg is ehetitek ti. Később veszel másikat. Vagy használd fel más étel főzéséhez.
2011. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az összes meggyet megfőzted, új kaja lett, akkor azt visszafagyaszthatod, pórciózva.

De ha a maradék meggyet ami kiengedett fagyasztanád vissza, azt inkább edd meg:)

2011. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne fagyaszd le, mert ez tényleg felengedés utáni újrafagyasztás... az csak egy dolog hogy sok értékes tápanyag nem fog benne maradni, biztos nem véletlenül írják rá hogy nem szabad újrafagyasztani...
2011. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hőkezelés után (azaz a főzés után is) bármit újra lehet fagyasztani, a húst is.
2011. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kis adagokban lefagyasztottam. :)

2011. ápr. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!