Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keserü rossz izu gyogyszert...

Keserü rossz izu gyogyszert hogyan adjatok be a babaitoknak?

Figyelt kérdés
3*10 csepp gyogynövenys marhakeserü dolgot kellene valahogy megetetnem vele, de nem igazan akarja....meg is ertem.Promaltam almalebe(egyebkent csak vizet iszik)ugy megkostolta kiköpte.Fecskendö nincs hozza mindenkeppen oldani kellene valamiben, de mibe tegyem?
2011. ápr. 13. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
citrom? a 10 csepre 2 csepp citrom. a babák szeretik a savanyút. elöször csak úgy adj neki citromlevet, egy egy cseppet.
2011. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cukorral add be neki,úgy általában elfogadják.
2011. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most lehet h butaságot irok, de a nurofenek van fecskendője. normálisan el lehet mosni mert szét lehet huzni...egy kicsit drasztikus az egészet a szájába tolni de megoldható.
2011. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is csak a vizet issza, de pohárból bármit megkóstól. Így amikor nekünk is kevésbé jó ízűt kellett beadni neki, üdítőbe cseppentettük. Megitta:) és még kért volna...
2011. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is a Nurofenes nyomóka!!! Betolod, aztán leöblíti egy kis teával és kész.

Én is már annyit könyörögtem, ezzel-azzal próbálkoztam, de mintha érezte volna, amit addig megevett, ekkor már ez sem kellet.

Na, megfogtam, felszívtam, lefogtam, benyomtam. Kicsi hiszti volt, de már mikor a teát itta kutya baja nem volt.

2011. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!