Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet, sinlacot lehet...

Tejpépet, sinlacot lehet olyan hígra készíteni, hogy lányom a csőrös pohárból megigya?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy picit fura ez a kérdésem, de csak azért merült fel bennem, hogy megpróbálnám, mert kislányom nagyon rossz evő:-( 9hónapos, de pl. a főzelékeket alig eszi meg:-(

Ma először adtam neki csőrös pohárból vizet, és láthatóan nagyon élvezte. Arra gondoltam, talán így elfogadna mást is.Szerintetek?


2011. ápr. 13. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lányom cumisüvegből itta,hasonló okok miatt mint a Te lányod!Egyszerűen csak összeráztam és nem kevertem kanállal,nagyon szépen kiszívta!Sokan szidtak miatta hogy cumisüvegből adom Neki,nem kell aggódni,pár hétig tartott ma szépen eszi kanállal!
2011. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM! Már csak azért sem, mert ha annyira híg,h ki tudja szívni az üvegből, akkor annak semmi tápértéke nincs, azzal az erővel vizet is adhatnál neki. Próbálkozz a kanalazással, esetleg keverj bele gyümölcsöt hátha úgy szívesebben eszi.
2011. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár sokan azt mondják nem szabad így adni a babának, azért egy rosszul evő babánál a szülő igenis megpróbál turpisságokat bevetni, ez pedig nem baj!

A kislányom a Sinlacot eleinte csak cumisüvegből itta, de nem volt híg, mert vágtam egy nagyobb lyukat a cumisüvegre! Muszáj volt nekem is valamit kitalálni, hogy hajlandó legyen valami "értékeset" is megenni! Aztán folyamatosan próbáltam mellette kanállal is adni, és egy kis idő után már elfogadta úgy is!

Szóval egy próbát megér!

2011. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatod, en is a sinlacot ugy adom a kicsinek. Nuk-os cumival siman kitudja szivni az eloirt mennyiseget, nincs szukseg higitani.
2011. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy írtatok! Igen, már végső esetben gondoltam erre, hogy megpróbálom, mert a kanállal való evés időnként már kész rémálom nálunk:-( Ma délután kipróbálom majd így.
2011. ápr. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!